Džinobili iedvesmoti, "Spurs" uzvar un finālsērijā panāk 3-2
NBA finālsērijā trešo uzvaru izcīnījusi Sanantonio „Spurs”, kuras rindās lielisku spēli aizvadīja Manu Džinobili, gūstot 24 punktus un izdarot 10 rezultatīvas piespēles. Viņa komandas biedrs Denijs Grīns tikmēr uzstādīja NBA finālu rekordu tālmetienos un palīdzēja pieveikt Maiami „Heat” ar 114:104.
Sērijas piektajā spēlē pārmaiņas bija piemeklējušas „Spurs” sākumpiecinieku – pirmoreiz šajā sezonā sākumsastāvā tika sūtīts Manu Džinobili, un „Spurs” ar samērā īsu sastāvu devās uzbrukumā „Heat” grozam. Turklāt šoreiz tā nav nekāda metafora, Džinobili un Tonijs Pārkers patiešām ļoti mērķtiecīgi devās caurgājienos. Neko daudz sliktāki nevēlējās būt arī Lebrons Džeimss un Dveins Veids, kas kopumā spēles sākumu izvērta ļoti strauju.
Pirmās ceturtdaļas beigās „Heat” ilgāku brīdi nespēja gūt punktus, un „Spurs” veica izrāvienu 15:2 un vēlāk vienubrīd ieguva arī 17 punktu pārsvaru. Vairākas kļūdas otrās ceturtdaļas vidū gan nedaudz pabojāja „Spurs” kopējo iespaidu, taču jau atkal karsta roka bija Denijam Grīnam, kurš puslaikā iemeta trīs tālmetienus. „Heat” lielais trio (Džeimss, Bošs, Veids) tikmēr jau pirmajā puslaikā guva 40 punktus, tiesa, viņu komandas biedri tik precīzi nebija un „Spurs” noslēdza puslaiku ar 61:52.
Turpinājumā „Heat” lēnām tuvojās un pietuvojās līdz 74:75, taču Grīns apmēram no astoņiem metriem iemeta tālmetienu, bet pēc viņa Džinobili nodemonstrēja savu māku. Argentīnietis realizēja vairākus sarežģītus caurgājienus, vairākkārt izdarīja precīzas piespēles, un „Spurs” veica izrāvienu 19:1
„Spurs” pārsvaru nedaudz satricināja Reja Alena trīs tālmetieni, un trīs minūtes pirms mača beigām viņš trāpīja arī ceturto, taču tas netika ieskaitīts, jo Džeimss saņēma piezīmi uzbrukumā par nepareizi veidotu aizsegu. Nedaudz vēlāk savu kārtējo akrobātisko caurgājienu ar precīzu metienu noslēdza Pārkers, bet Grīns iemeta savu spēles sesto tālmetienu, un „Spurs” ar uzvaru 114:104 izvirzījusies vadībā sērijā ar 3-2.
Ņemot vērā, ka Džinobili domā par karjeras beigšanu, iespējams, ka šī bija viņa pēdējā spēlē Sanantonio līdzjutēju priekšā. Ja tā, tad „Spurs” līdzjutēji šo spēli ilgi neaizmirsīs, jo Manu bija spīdošs – 24 punkti un 10 rezultatīvas piespēles. Tik daudz punktus Džinobili vienas spēles laikā nebija guvis visas sezonas laikā, turklāt ne jau tikai punkti svarīgi. Džinobili beidzot atgādināja to nenogurdināmo un nepiekāpīgo spēlētāju, kuru „Spurs” līdzjutēji tik ļoti cerēja ieraudzīt šajā finālsērijā.
Savukārt Denijs Grīns pārspējis Reja Alena NBA finālspēļu tālmetienu rekordu. Grīns pirmajās piecās finālu spēlēs trāpījis 25(!!) trīspunktmetienus (no 38 mēģinājumiem, 66% precizitāte), bet šodien izcēlās ar sešiem no 10, guva 24 punktus un bloķēja trīs metienus. Taču par spīti Džinobili un Grīna sniegumam par rezultatīvāko „Spurs” spēlētāju kļuva Tonijs Pārkers ar 26 punktiem. Savukārt „Heat” rindās pa 25 punktiem Džeimsam un Veidam, bet Rejs Alens ar 21 punktu uzturēja „Heat” cerības dzīvas ceturtajā ceturtdaļā.
Sērijas sestā, iespējams, noslēdzošā spēle tiks aizvadīta naktī uz trešdienu Maiami.
”Spurs”-”Heat” 114:104
32:19, 29:33, 26:23, 27:29
Spurs:Pārkers 26, Džinobili 24 (10 rez.p.), Grīns 24, Dankans 17, Lenards 16, Spliters 4, Nīls 2, Diavs 1, Boners, Džozefs, de Kolo.
Heat: Džeimss 25, Veids 25 (10 rez.p.), Alens 21, Bošs 16, Čālmerss 7, Batjē 7, Džounss 3, Millers, Haslems, Luiss, Entonijs, Kouls.
Atlēkušās bumbas36:34
Kļūdas: 18:13
Izmantotie resursi:
NBA.com
+2 [+] [-]
[+] [-]
-2 [+] [-]
Tagad gaidam heat bandwagoneru commentus, un "spechuku" ptognozes 6. Spelei...
+1 [+] [-]
Malači!
+5 [+] [-]
-4 [+] [-]
+7 [+] [-]
-1 [+] [-]
-1 [+] [-]
[+] [-]
Malači!
Es esmu tik priecīgs! GO SPURS GO!
-2 [+] [-]
+3 [+] [-]
Heat satrieks lupataas Spurs un paartrieks paari gjinobili ar totaalaako paarspeeku taa, ka valjero triicees kaa jeels meerkakjis. GO HEAT! +5- +15 dodu par labu Heat. Valjero, prognozi studijaa, klaun.
Kur ir visi heat antifaninji? Heat dominees!
+1 [+] [-]
Heat tagad 2 spēles pēc kārtas ņem.. tas ir vairāk kā skaidrs, varat kvai ieskrīnot un pēc spēlēm mest.
Tas tā bez naida tikai izpildu ko rakstīji!
+6 [+] [-]
+14 [+] [-]
LBJ statistika 4. ceturtdaļā: FG 1/5, 2 kļūdas un tikai viens metiens no soda līnijas. Tātad Džeims iztērēja 7 pozīcijas uzbrukumā, kas Heat deva 3 punktus. Un neaizmirsīsim par to, ka viņš uzņēmās segt Pārkeru... kurš driblēja viņam apkārt apļiem.
Pēdējā cecturtdaļā Heat teju 20 punktu pārsvaru samazināja līdz -8 un reāli varētu pacīnīties par uzvaru, ja vien viņu labākais spēlētājs nebūtu izgaisis.
-1 [+] [-]
+6 [+] [-]
[+] [-]
Ar tādu spēli kā šodien, MIA nekas nespīd.
Gaidu atkal kāda Heat faniņa tekstu, ka SAS atkal uzkrita. Tā jau parasti te visi izsakās pēc zāģiem.
p.s. Nez kas tad ar Birdman noticies...
+6 [+] [-]
+3 [+] [-]
+17 [+] [-]
[+] [-]
+1 [+] [-]
[+] [-]
Par lielu SAS un nakamo kaa ppedejo speli
!Dobleens, 2013-06-16 19:56, vakar, ignorēt, atbildēt
Heat tagad 2 spēles pēc kārtas ņem.. tas ir vairāk kā skaidrs, varat kvai ieskrīnot un pēc spēlēm mest.
rekur ir, iekopeju, neskriinoju
-3 [+] [-]
+2 [+] [-]
Lūk Point Forward apraksts-
Point forward - Wikipedia, the free encyclopedia
Jā, tā nav pozīcija teorētiski, bet tā ir loma, ko spēlētāji spēlē.
Tā kā pirms kaut ko borzī, iesaku painteresēties par basketbolu.
+2 [+] [-]
+6 [+] [-]
5 out būtībā ir uzbrukuma sistēma, kuru parasti māca jauniešu basketbolā, lai iemācītu spēlētājiem kustināt bumbu perimetrā, bet Heat to izmanto, lai radītu ceļu uz grozu Veidam un Lebronam un, lai apslēptu savus trūkumus zem groziem, jo ļoti bieži arī 4. un 5. numurs uzbrukumā darbojas kā perimetra spēlētāji.
Problēmas sākas tad, kad Heat spēlē pret aizsardzību, kura ir spējīga atņemt viņiem šos caurgājienus uz grozu, kas nozīmē Lebrona un Veida metienus no perimetra (kas ir tieši tas par ko pretinieku aizsargi lūdzās pirms spēlēm), vai atspēles atpakaļ un iestrēgušas bumbas. Uzjautrinoši ir tas, ka priekš manis "Heat basketbols" un "identitāte" ir tieši šīs iestrēgušās bumbas darba rūķu Batjē un Haslema rokās.
Interesantākais ir tas, ka, kaut gan Heat uzbrukums regulāri stagnē, viņi iepriekšējās spēlēs pa retam izspēlēja uzbrukumu ar diviem augstajiem aizsegiem, kurš deva Lebronam labas post up iespējas, bet, pat neskatoties uz to Spoelstra atgriežas un atgriežas pie savas stagnējošās identitātes.
No spēles es redzēju visas ceturdaļas izņemot trešo, bet Lebrona postapu tā arī nesanāca ieraudzīt. Jā, bija izolācijas, bet tas ir kaut kas mazliet cits un Lebronam krietni mazāk efektīvs ierocis.