Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 3

Šorttrekisti Usmanova un Štermanis otrā desmita vidū 1000m distancē jaunatnes olimpiādē

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Šorttrekisti Usmanova un Štermanis otrā desmita vidū 1000m distancē jaunatnes olimpiādē
Foto: LOK/Edijs Pālens/LETA

LETA. Latvijas šorttrekisti Alīna Usatova un Māris Jānis Štermanis piektdien ieņēma attiecīgi 15. un 16. vietu Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādes sacensībās 1000 metru distancē.

Usatova pirmajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā savā slidojumā bija ceturtā, finišējot minūtē un 40,61 sekundē, un neiekļuva sacensību nākamajā kārtā. Viņa tika klasificēta 15.pozīcijā.

Savukārt Štermanis ceturtdaļfināla slidojumā arī bija ceturtais ātrākais, veicot distanci minūtē un 32,799 sekundēs, un nekvalificējās pusfināliem. Kopvērtējumā viņš ieņēma 16.vietu.

Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādē līdz 25.martam norisināsies Somijas pilsētā Vuokati. Šajā ziemas festivālā Latviju pārstāvēs 18 jaunie sportisti piecos sporta veidos - kalnu slēpošanā, distanču slēpošanā, biatlonā, daiļslidošanā un šorttrekā.

Izmantotie resursi:
LETA