Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 3

Potītes sastiepuma dēļ Ņikitina neslidos 4-5 nedēļas

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Potītes sastiepuma dēļ Ņikitina neslidos 4-5 nedēļas
Diāna Ņikitina
Foto: Joosep Martinson / Getty Images, ISU

Pērnā gada Jelgavas labākā sportiste, daiļslidotāja Diāna Ņikitina aizvadītās nedēļas nogalē guva savainojumu un nevarēja rādīt garo programmu junioru "Grand Prix", kas risinājās Vācijas austrumu pilsētā Drēzdenē. Sportistes treneris Romāns Panteļejevs sarunā ar portālu Sortacentrs.com atklāj, ka potītes sastiepuma dēļ jelgavniecei 4-5 nedēļas jāiztiek bez slidošanas.

Drēzdenē pēc īsās programmas mūsu sportiste izstājās, līdz ar to palika bez rezultāta. Treniņā tika satraumēta kāja. "Viņa sastiepa potīti. Vācijā bijām slimnīcā, tur ārsts pateica, ka sešas nedēļas nedrīkst slidot. Diāna pirmdien aizgāja pie mūsu ārstiem, nedrīkst slidot 4-5 nedēļas. Vācijas ārsti pirms tam teica ilgāku laiku, lai būtu drošāk," skaidro daiļslidotājas treneris Romāns Panteļejevs.

Decembrī notiks Latvijas čempionāts - par piedalīšanos vēl nav zināms, tas būs atkarīgs no atveseļošanās. 2017. gada 25.-29. janvārī Čehijas pilsētā Ostravā risināsies Eiropas čempionāts, kur sieviešu sacensībās Latvijai ir divas vietas. No mūsējām EČ tehnisko minimumu izpildījusi tikai Angelina Kučvaļska. Ņikitina arī ir izpildījusi, taču junioru sacensībās iespētais šajā kontekstā netiek ņemts vērā, nepieciešamas pieaugušo sacensības.

Kā jau ziņots, septembra sākumā Diāna Ņikitina sakrāja 139.61 un ieguva septīto vietu junioru "Grand Prix" posmā Čehijā. Starp mūsu meitenēm jelgavniecei pieder visu laiku augstākais sasniegums junioru "Grand Prix" līmenī - 5. vieta (salīdzinājum: rīdziniecei Angelinai Kučvaļskai bija 7. vieta, daugavpilietis Deniss Vasiļjevs pagājušajā sezonā divreiz nopelnīja sudrabu).

Atgādinām, ka iepriekšējā sezonā Ņikitina sāka salīdzinoši pieticīgi - junioru "Grand Prix" posmā Rīgā uzrādīja 130.50, kas deva vien divpadsmito vietu. Pēc pāris mēnešiem Diāna Ņikitina ar 170.28 pārspēja Angelinas Kučvaļskas rekordu, taču neieskaitīja, jo tas tika sasniegts pārāk zema ranga sacensībās.

Izmantotie resursi:
isu.com

  +2 [+] [-]

, 2016-10-11 16:26, pirms 6 gadiem
Vai tik nav vainīgi jaunākās paaudzes slidzābaki?

  +1 [+] [-]

, 2016-10-11 16:27, pirms 6 gadiem
Un kurš viņas vietā izpildīs tā saucamo tehnisko minimumu?

  +1 [+] [-]

, 2016-10-11 16:55, pirms 6 gadiem
ikri rakstīja: Vai tik nav vainīgi jaunākās paaudzes slidzābaki?
nedomāju vis, drīzāk gan nelīdzenais ledus

  +1 [+] [-]

, 2016-10-11 21:21, pirms 6 gadiem
LČ vietā būs jābrauc uz ungāru 'Santa Claus Cup' pildīt to minimumu...