Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 3

Talantīgā kalnu slēpotāja Ģērmane izcīna pirmo uzvaru FIS sacensībās

Andrejs Siliņš

Talantīgā kalnu slēpotāja Ģērmane izcīna pirmo uzvaru FIS sacensībās
Dženifera Ģērmane

LETA. Visu laiku labākās Latvijas kalnu slēpotājas Ullas Ģērmanes (Lodziņas) meita Dženifera svētdien Austrijā izcīnīja uzvaru Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensībās slalomā.

16 gadus vecā latviešu sportiste startēja ar 28.numuru un pirmajā braucienā bija trešā, bet otrajā uzrādīja pārliecinoši labāko rezultātu, kas summā ļāva izcīnīt uzvaru.

Otrās vietas ieguvēja, itāliete Džūlija di Frančesko, Latvijas sportistei zaudēja 0,83 sekundes.

Par savu sniegumu Ģērmane tika pie 37,25 FIS punktiem, kas viņai šobrīd ir karjerā labākais rezultāts.

Ģērmanei šī bija tikai trešās FIS raudzes sacensības. Sestdien Ģērmane slalomā bija otrā un tika pie 44,44 FIS punktiem, bet novembra vidū piedalījās Austrijas junioru čempionātā.

Svētdien startēja arī Karlīna Lāce, kura pirmajā braucienā nefinišēja.

Ulla Lodziņa pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu beigās PSRS izlases sastāvā vairākas reizes bija piecpadsmitniekā Pasaules kausa sacensībās un reizi pat spēja finišēt ceturtā, kā arī tika pie medaļas pasaules junioru čempionātā.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2019-12-01 14:51, pirms 2 gadiem
Šie ir jauniešu mači vai jau pieaugušo konkurencē?

     [+] [-]

, 2019-12-01 15:06, pirms 2 gadiem
čukča nelasa, tikai raksta

  -2 [+] [-]

, 2019-12-01 15:15, pirms 2 gadiem
Izturību meitēnam!
...bet tad sāxies studijas unpēc tam sportošanai beigas ...

  +3 [+] [-]

, 2019-12-01 15:29, pirms 2 gadiem
nez cik ticams ir LETAS uzskribilētais un spirtacentra skribenta kopī-paste teksts? principā visi šitie LETA-spirtacentrs teksti jāpārbauda un jāpārliecinās cik dezas pierakstīts pēc vakardienas slēpošanas raksta izlasīšanas un nokomentēšanas esmu sapratis! slēpošanas lietpratēji mani laboja, ka Eiduka vakar nemaz brīvsolī nēslēpoja , bet klasiskā
te sanāk abas dienas slalomu mauca? gan vakar, gan šodien?

  +2 [+] [-]

, 2019-12-01 15:37, pirms 2 gadiem
zaipis rakstīja: nez cik ticams ir LETAS uzskribilētais un spirtacentra skribenta kopī-paste teksts? principā visi šitie LETA-spirtacentrs teksti jāpārbauda un jāpārliecinās cik dezas pierakstīts pēc vakardienas slēpošanas raksta izlasīšanas un nokomentēšanas esmu sapratis! slēpošanas lietpratēji mani laboja, ka Eiduka vakar nemaz brīvsolī nēslēpoja , bet klasiskā
te sanāk abas dienas slalomu mauca? gan vakar, gan šodien?
Nez cik reizes komentāros esmu pukojies par to, ka SC nepārbauda LETAS rakstus, bet viņiem, protams, par to pajāt. Es saprastu, ja kādu reizi gadītos kļūda, bet ja katrā 2.rakstā ir pilns ar kļūdām, tad trūkst vārdu.

  +3 [+] [-]

, 2019-12-01 16:05, pirms 2 gadiem
Tiešām abas dienas bijis slaloms. Junioru maču, vecākās ir 1999.gadā dzimušas. Ģērmane četrus gadus jaunāka. Iespaidīgi!

https://www.fis-ski.com/DB/general/...