Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:138, Did:0, useCase: 3

Zuntei 14. vieta Starpkontinentālā kausa posmā skeletonā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Zuntei 14. vieta Starpkontinentālā kausa posmā skeletonā
Dārta Zunte. Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv

LETA. Latvijas skeletoniste Dārta Zunte trešdien Pārksitijas trasē ASV ieņēma 14.vietu Starpkontinentālā kausa ceturtajā posmā.

Abos braucienos uzvarēja un summā pirmā bija vāciete Zuzanne Krēere, kurai Zunte divu braucienu summā zaudēja 2,34 sekundes. Latvietei braucienos bija 15. un 16.vieta, bet startā viņa uzrādīja attiecīgi 11. un 12.rezultātu.

Arī otro vietu ieņēma vāciete Sofija Grībela, no tautietes summā atpaliekot vien astoņas sekundes simtdaļas. Trešā bija brazīliete Roša Silveira, kura uzvarētajai zaudēja 0,31 sekundi.

Sacensībās piedalījās 25 sportistes, no kurām otrajam braucienam kvalificējās 20.

Nākamais Starpkontinentālā kausa posms norisināsies Austrijas trasē Īglsā.

Pirmie divi posmi norisinājās Vistlerā, Kanādā, kur Zunte ieņēma 13. un 14.vietu. Trešajā posmā otrdien Zunte Pārksitijā ierindojās 17.vietā. Vistlerā un Pārksitijā latviete startēja arī Ziemeļamerikas kausa mačos.

Vīriešu konkurencē uzvarēja vācietis Lukass Dāvids Nīdegers, kurš krievu Jevgeņiju Rukosujevu apsteidza par 0,55 sekundēm un tautieti Feliksu Zeibelu - par 0,56 sekundēm.

Starpkontinentālā kausa sacensības skeletonā ir otrā ranga sacensības aiz Pasaules kausa un arī tajās sportistes cīnās par punktiem 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijā. Ziemeļamerikas kausa sacensības, tāpat kā Eiropas kausa mači, ir trešā ranga sacensības.

Izmantotie resursi:
LETA