Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:138, Did:0, useCase: 3

Skeletonistei Zuntei piektā vieta Pārksitijas posmā

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Skeletonistei Zuntei piektā vieta Pārksitijas posmā
Gints Dzērve un Dārta Zunte. Foto: Viesturs Lācis, bobslejs.lv

Latvijas skeletoniste Dārta Zunte turpina krāt reitinga punktus un piedalās gan Starpkontinentālā kausa izcīņā, gan Ziemeļamerikas kausa izcīņā. Šovakar Zunte vēlreiz aizvadīja Amerikas kausa sacensības Pārksitijas trasē (ASV) un izcīnīja augsto piekto vietu, informē Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.

Šodien sacensību dalībnieces pārsteidza sniega vētra, kas ievērojami ietekmēja otrā brauciena rezultātus - gandrīz katrai braucējai starta ieskrējiena laiks kļuva par teju pussekundi lēnāks nekā pirmajā braucienā, arī visa trase bija piesnigusi. Ar šo situāciju ļoti labi tika galā Dārta Zunte, kura pēc astotā rezultāta pirmajā braucienā, spēja pakāpties uz piekto vietu gan otrajā braucienā, gan divu braucienu summā.

Piektdien Zuntes uzrādītais rezultāts bija krietni pieticīgāks - 18.vieta. Viņas treneris Gints Dzērve to skaidroja ar nepareizu inventāra izvēli vakardienas sacensībās: “Visu nedēļu bija ļoti auksts laiks, arī prognozes mačos solīja aukstumu, bet uznāca siltums un šīs slidas vairs neslīdēja.”

Treneris Dzērve atzinīgi novērtēja jaunās skeletonistes sniegumu Ziemeļamerikā: “Dārta šajā trasē ir pirmo reizi. Ar tik maz braucieniem ir baigi labi - cienījams rezultāts.”

Gluži kā vakar, arī šodienas sacīkstēs uzvarēja brazīliete Nikole Silveira, otrajā vietā atstājot Alenu Frolovu no Krievijas un Medisonu Černiju no Kanādas. Sacensībās piedalījās 23 sportistes no 18 valstīm.

IBSF reitingā Dārta Zunte šobrīd ir nopelnījusi 60 punktus un ieņem 39.vietu. Par četriem punktiem mazāk ir Endijai Tēraudai, kura tos nopelnīja ar vienu Pasaules kausa posma ieskaiti (piektdien 22.vieta Īglsā), Tēraudai 40.vieta. Zuntei turpinājumā jāpiedalās ICC sacensībās, kas vēlreiz notiks Pārksitijas trasē.

Izmantotie resursi:
bobslejs.lv