Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:138, Did:0, useCase: 3

Latvijas skeletonisti izcīna visu medaļu komplektu pasaules U-20 čempionātā

Agris Suveizda

Latvijas skeletonisti izcīna visu medaļu komplektu pasaules U-20 čempionātā
Foto: IBSF

LETA. Latvijas skeletonists Dāvis Valdovskis svētdien Lillehammerē kļuva par pasaules U-20 čempionu skeletonā, Renārs Jumiķis izcīnīja sudrabu, bet 15 gadus vecā Marta Andžāne - bronzu.

Lillehammerē sportisti vienlaikus sacentās divās ieskaitēs - junioru jeb U-23 grupā un U-20 grupā. Junioriem par čempionu kļuva vācietis Lukass Dāvids Nīdegers, kurš par četrām sekundes simtdaļām pārspēja dāni Rasmusu Johansenu un par tieši vienu sekundi - šveicieti Vincencu Bufu.

Valdovskis junioru ieskaitē bija piektais, čempionam zaudējot 1,78 sekundes un braucienos uzrādot attiecīgi piekto un ceturto rezultātu. Jumiķis starp junioriem bija desmitais kā abos braucienos, tā arī summā, no uzvarētāja atpaliekot 2,83 sekundes. U-20 vērtējumā abiem latviešiem bija pirmās divas pozīcijas. U-23 ieskaitē sacentās 23 Eiropas sportisti, no kuriem 12 bija arī U-20 grupas atlēti.

Juniorēm dubultuzvaru ar vienādiem braucieniem summā svinēja vācietes Viktorija Hansova un Štefānija Voca. Bronzas godalgu ar 0,37 sekunžu deficītu izcīnīja šveiciete Sāra Šmīda, kura par desmit sekundes desmitdaļām pārspēja Andžāni. Latvietei braucienos bija ceturtais un sestais rezultāts.

Vēl desmit sekundes atpalika vāciete Hanna Štauba, bet 0,13 sekundes lēnāka par Andžāni bija Igauniju pārstāvošā Dārta Zunte. Astoto vietu izcīnīja Vanesa Vidiņa, kura otrajā braucienā bija trešā un uzvarētājai zaudēja 0,65 sekundes, bet Dārta Nemaine bija 12., čempionei zaudējot 1,4 sekundes. U-20 ieskaitē Andžāne bija trešā aiz Hansovas un Šmīdas, Vidiņa ierindojās piektajā vietā, bet Neimane bija astotā. Pasaules junioru čempionāta vērtējumā piedalījās 21 sportiste, no tām 20 Eiropas valstu pārstāves, bet U-20 ieskaitē startēja 11 skeletonistes.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2024-01-07 21:40, pirms 5 mēnešiem
Starp šiem jauniešiem ir labs materiāls. Ļoti ceru, ka iesāktais darbs tiks turpināts, lai gan Dukurs seniors ir izteicis bažas (jo esot problēmas ar finansējumu).

Kāpēc Indriksons nestartēja?

Vai ir gaidāma jaunās paaudzes debija pasaules kausa līmenī Siguldā?

     [+] [-]

, 2024-01-08 09:46, pirms 5 mēnešiem
...kārtējais šedevrs - "kura par desmit sekundes desmitdaļām pārspēja Andžāni"... desmit desmitdaļas ir sekunde... skolā labāk jāmācās...