Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 3

Cipulis otrajā dienā Norvēģijā ieņem astoto vietu, Kalendam 14. pozīcija

Emils Ozerinskis

Cipulis otrajā dienā Norvēģijā ieņem astoto vietu, Kalendam 14. pozīcija
Emīls Cipulis. Foto: bobslejs.lv

Otro dienu pēc kārtas Lillehammeres ledus trasē Norvēģijā norisinājās Eiropas kausa posms bobsleja divniekos. Emīls Cipulis, kurš vakardien uzrādīja labāko piekto rezultātu, šodien palika astotajā vietā.

Vakardien Emīls Cipulis ekipāžā ar stūmēju Edgaru Nemmi uzrādīja labākos starta laikus un divu braucienu summā ar kolēģi bija piektā labākā rezultāta īpašnieki. Šodien Cipuli iestūma Dāvis Spriņģis, starta laikiem esot nedaudz pieticīgākiem. Šīs dienas divu braucienu summā ar rezultātu 1:43.93 Cipuļa divnieks uzrādīja astoto rezultātu. No sacensību uzvarētāja vācieša Maksimiliana Ilmana Latvijas ekipāža atpalika par 1,19 sekundēm.

Vāciešu pārsvars pār konkurentiem bija vērā ņemams, otrās vietas īpašniekam itālim Patrikam Baumgartneram atpaliekot 0,66 sekundes. Ātrāki par Cipuli šajās sacensībās bija pasaules kausa mačos pietiekami lielu pieredzi guvušie francūzis Romans Einričs un rumānis Mihajs Kristians Tentea.

Vakardien Jēkabs Kalenda ar stūmēju Arni Bebrišu ieņēma 12. vietu. Savukārt šodien Kalnedam kamanu iestumt palīdzēja Ivo Kleinbergs. Divu braucienu summā Kalenda ar Kleinbergu uzrādīja rezultātu 1:44.75, kas bija par divām sekundēm un vienu simtdaļu pieticīgāks nekā uzvarētājam, dodot 14. vietu.

Abās sacensību dienās piedalījās 30 divnieku ekipāžas, pārstāvot Latviju, Vāciju, Itāliju, Franciju, Rumāniju, Šveici, Monako, Lielbritāniju, Čehiju, Poliju, Lihtenšteinu, Nīderlandi un Norvēģiju.

Izmantotie resursi:
https://www.ibsf.org/en/component/e...

     [+] [-]

, 2022-11-17 20:18, pirms 2 mēnešiem
Tīri tā neko, starts ir tīri labs, tikai tā braukšana, kautkā neslīd. Par šiem jau kautkāda info ik pa brīdim ir. Toties rīt ir Skeletona akadēmijas uznāciens trasē - astoņiem jauniešim pirmās īstās sacensības. Interesanti..

     [+] [-]

, 2022-11-17 20:38, pirms 2 mēnešiem
Ko ta to LOV brinumtalantu Lindenblatu neliek tackaa?
Vairs nav tik labs?

     [+] [-]

, 2022-11-17 20:43, pirms 2 mēnešiem
ArVienuAciRenē rakstīja: Tīri tā neko, starts ir tīri labs, tikai tā braukšana, kautkā neslīd. Par šiem jau kautkāda info ik pa brīdim ir. Toties rīt ir Skeletona akadēmijas uznāciens trasē - astoņiem jauniešim pirmās īstās sacensības. Interesanti..
Jā, labi iestumj, bet kaut kā neslīd, kāda cita vaina, kļūdas atslēgas vietās, kas to lai zin, pat nekādas informācijas nav, vismaz būtu uzzvanīšu galvenajam šefam Ekmaņa kunga, lai pastāsta kaut ko no sacensībām.Kaut kur biju dzirdējis, ka jaunajam pilotam Kalendam ir 2015.gada bobs, nu okey, lai jaunais džeks pabraukā, pakrāj pieredzi un iedos jaunāku. Cipuli bija 3gadīgs vecs bobs, bobslejs.lv rakstīts izrādās. Vai tad neteica, ka visu tehniku, kas bija Ķibermanim iedos Cipulim??? Ķibermanim vai tad nenopirka jaunu bobu uz Olimpiādi, kur tas ir palicis? Pārdots mazajam Tentea no Rumānijas?
Jā, labi ka uzrakstīji par jaunajiem skeletonistiem. Tā laikam arī izskatās, ka vīriem sāk palikt vienalga par jaunajiem skeletonistiem un bobslejistiem, pilnīgi nekādas informācijs. Vieglāk ir uzrakstīt par kādu NBA spēlētāju vai vienkārši kādu citu huiņu. Nafig kaut ko uzrakstīt par mūsu latviešu sportistiem.

Skatījos protokolu, bija nācijas, kuras mainīja stūmējus un nemainīja.