Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Latvijas bobslejisti beidzot saņēmuši kamanas pirms PK sezonas sākuma

Rolands Eliņš

Latvijas bobslejisti beidzot saņēmuši kamanas pirms PK sezonas sākuma
Foto: Viesturs Lācis

LETA. Latvijas bobsleja komanda saņēmusi kamanas pirms Pasaules kausa sezonas pirmā posma, informē Latvijas Bobsleja un skeletona federācija (LBSF).

Kamanas sacensību norises vietā Insbrukā tika nogādātas otrdien un pilots Oskars Ķibermanis jau paguva aizvadīt trīs oficiālos treniņbraucienus ar divnieku ekipāžu.

Latvijas komanda lielāko daļu oktobra pavadīja Ķīnā, kur izmēģināja 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu trasi. Izlase mājās atgriezās oktobra beigās, bet kamanas līdz Latvijai vēl nebija atsūtītas. Kā informēja LBSF, kamanas bija "iesprūdušas" Vācijas muitā un pastāvēja bažas, ka Latvijas sportisti tās varētu nesaņemt laikā.

Jau šajā nedēļas nogalē Insbrukā sāksies 2021./2022.gada Pasaules kausa sezona. Bobslejistiem pirmie mači būs sestdien, bet jau otrdien un ceturtdien paredzēti treniņbraucieni.

Ķibermanis Pasaules kausā startēs ar saviem ierastajiem stūmējiem Matīsu Mikni, Dāvi Spriņģi un Kristu Lindenblatu.

Pasaules kausa sezonas pirmie divi posmi norisināsies novembra pēdējās divās nedēļas nogalēs Insbrukā, Austrijā, bet pēc tam atlēti mēros spēkus Altenbergā, Vācijā.

Turpinājumā būs vēl divi posmi Vācijā - Vinterbergā un Altenbergā. Nedēļa no 20. līdz 26.decembrim būs brīva, bet pēc tam sportisti dosies uz Siguldu, kur sacensību atmosfērā sagaidīs 2022.gadu.

Jau nākamajā nedēļas nogalē iecerēts vēl viens posms Vinterbergā, bet Pasaules kauss noslēgsies no 10. līdz 16.janvārim, kad Sanktmoricā, Šveicē, norisināsies astotais posms, kas vienlaikus būs Eiropas čempionāts. Pēc pēdējā posma noslēgsies kvalifikācija Pekinas olimpiskajām spēlēm, kurās bobsleja un skeletona sacensības plānotas no 10. līdz 20.februārim.

Iecerēts, ka Sigulda decembra otrajā nedēļas nogalē uzņems arī Starpkontinentālo kausu skeletonā un Eiropas kausu skeletonā.

     [+] [-]

, 2021-11-17 14:04, pirms 2 mēnešiem
Izrādās, vācieši bija vainīgi, nevis ķīnieši.