Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 3

Bobsleja stūmējs Nemme savainojuma dēļ, visticamāk, nepiedalīsies nākamajos divos posmos

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Bobsleja stūmējs Nemme savainojuma dēļ, visticamāk, nepiedalīsies nākamajos divos posmos
Emīls Cipulis un Edgars Nemme. Foto: bobslejs.lv

LETA. Latvijas bobsleja stūmējs Edgars Nemme savainojuma dēļ, visticamāk, nepiedalīsies nākamajos divos Pasaules kausa posmos, informē Latvijas Bobsleja un skeletona federācija (LBSF).

Jau ziņots, ka pilota Emīla Cipuļa stūrētā četrinieku ekipāža svētdien Vinterbergas trasē Vācijā Pasaules kausa posma otrajā braucienā piedzīvoja kritienu un ieņēma 14.vietu, kamēr debitants Jēkabs Kalenda bija 12.pozīcijā. Cipulis startēja ar stūmējiem Dāvi Spriņģi, Matīsu Mikni un Nemmi, bet Kalendas stūrēto kamanu iestūma Ivo Dans Kleinbergs, Lauris Kaufmanis un Mareks Lazdāns.

Lai arī kritiens notika trases beigu daļā un ceļš līdz finišam nebija garš, ātrums, ar kuru uz sāniem esošajās bobsleja kamanās sportistu pleci slīdēja pa nelīdzeno Vinterbergas trases ledu, tobrīd bija 132 kilometri stundā.

Paredzams, ka stūmējam Nemmem nāksies izlaist nākamos divus posmus, bet treneri cer, ka viņš varēs komandai palīdzēt janvāra beigās gaidāmajā pasaules čempionātā.

Turpmākajās divās nedēļas nogalēs posmi notiks Vācijas trasē Altenbergā . No 24.janvāra līdz 5.februārim plānots pasaules čempionāts Šveices trasē Sanktmoricā, bet pirms došanās uz Siguldu bobslejisti un skeletonisti piestās Austrijas trasē Insbrukā, kas posmu uzņems no 7. līdz 12.februārim.

Sezonas noslēgums plānots no 12. līdz 19.februārim Siguldā.

Jau ziņots, ka Latvijas labākais bobsleja pilots Oskars Ķibermanis, ārstējot ceļgala savainojumu, varētu izlaist visu sezonu.

Izmantotie resursi:
LETA