Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Sanita Buliņa PČ junioriem vasaras biatlonā pievieno bronzu 7.5 km iedzīšanā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Sanita Buliņa PČ junioriem vasaras biatlonā pievieno bronzu 7.5 km iedzīšanā
Sanita Buliņa. Foto: Latvijas Biatlona federācija

LETA. Latvijas pārstāve Sanita Buliņa svētdien pasaules čempionātā vasaras biatlonā ar četrām kļūdām šaušanā Čehijā junioru konkurencē izcīnīja trešo vietu 7,5 kilometru iedzīšanā, bet vīriešiem desmit kilometros labākais no Latvijas biatlonistiem bija Kirils Matjuhins, ieņemot 12.vietu.

Buliņai tā Novo Mesto ir jau trešā medaļa trijās sacensībās pēc sudraba supersprintā un sprintā.

Sanita Buliņa sacensības sāka 10,6 sekundes aiz uzvarētājas sprintā Anastasijas Ševčenko no Krievijas Biatlonistu savienības (SBR) un ar četrām kļūdām četrās ugunslīnijās ieņēma trešo vietu, no Ševčenko, kura šautuvē kļūdījās divreiz, atpaliekot 38,9 sekundes.

Otro vietu ar trim kļūdām šaušanā ieņēma dienu iepriekš sprintā trešā bijusī Rumānijas pārstāve Eniko Martona, kura Buliņu apsteidza par 7,9 sekundēm.

Buliņas māsa Sandra šautuvē pieļāva deviņas kļūdas un ierindojās 27.vietā 39 sportistu konkurencē. Viņa uzvarētājai zaudēja četras minūtes un 7,4 sekundes.

Junioru ieskaitē vīriešiem Latvijas biatlonists Matjuhins spēja pakāpties no 23.vietas sprintā uz 12.vietu. Viņš četrreiz kļūdījās šautuvē, no uzvarētāja mājinieka Tomāša Mikiskas atpaliekot divas minūtes un 5,3 sekundes.

Otrs Latvijas pārstāvis Renārs Birkentāls pēc 25.vietas sprintā svētdien ar četrām kļūdām šaušanā finišēja piecas vietas augstāk, Mikiskam zaudējot divas minūtes un 55,2 sekundes.

Visu goda pjedestālu aizņēma mājinieki. Mikiska šautuvē kļūdījās piecas reizes, taču spēja uzvarēt, par 4,3 sekundēm apsteidzot tautieti Jonāšu Marečeku, kurš šautuvē netrāpīja diviem mērķiem, un ar astoņām sekundēm - Vitēslavu Hornigu, kurš "pēc piena" raidīja piecas lodes.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2021-08-29 15:25, pirms 3 mēnešiem
Perspektīvs meitēns, lai nepazūd un lai veicas ziemas startos!