Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Rastorgujevs aizvada treniņnometni Itālijā, CAS lēmumu vēl gaida

Almants Poikāns
Almants Poikāns

Rastorgujevs aizvada treniņnometni Itālijā, CAS lēmumu vēl gaida
Andrejs Rastorgujevs. Foto: Latvijas Biatlona federācija

Latvijas biatlona zvaigzne Andrejs Rastorgujevs šobrīd aizvada treniņnometni Itālijā, taču vēl joprojām ir neskaidrība par viņa nākotni – Sporta Arbitrāžas tiesas (CAS) lēmums saistībā ar antidopinga pārkāpuma lietu vēl tiek gaidīts.

Pavasarī 33 gadus vecajam Rastorgujevam piesprieda diskvalifikāciju uz nenoteiktu laiku par antidopinga noteikumu pārkāpumu, jo viņš 12 mēnešu laikā trīs reizes neatradās dopinga kontrolieriem norādītajās vietās. Sportists savu vainu noliedza, bet vēlāk lieta tika nodota izskatīšanai CAS. Savukārt pagājušajā nedēļā biatlonista sociālajos tīklos parādījās video, kur viņš redzams kalnos slēpojam.

“Andrejs pats ir aizbraucis uz Itāliju un trenējas augstkalnē,” portālam Sportacentrs.com skaidro Latvijas Biatlona federācijas viceprezidents Gundars Upenieks. “Nesen tikos ar Andreju, un vēl nebija nolikts lietas izskatīšanas datums. Pagaidām nekādas plašākas informācijas mums nav.”

Rastorgujevam treniņnometne Itālijā bija ieplānota jau iepriekš. Kā pārliecinājās Sportacentrs.com, tuvākā mēneša laikā CAS nav rezervējusi laiku šīs lietas izskatīšanai. Pats biatlonists no komentāriem atturas.

Diskvalifikācijas dēļ Rastorgujevs izlaida pagājušās sezonas beigas, bet Pasaules kausa kopvērtējumā viņš ieņēma 30. vietu. Pirms pagaidu soda viņš kļuva par Eiropas čempionu individuālajā distancē.

Nākamā ir olimpiskā sezona, un treniņnometni Itālijā pašlaik aizvada arī labākā Latvijas dāmu biatloniste Baiba Bendika. Savukārt pārējie latviešu sportisti jaunajai sezonai gatavojas dzimtenē.

  -2 [+] [-]

, 2021-06-14 17:21, pirms 3 mēnešiem
Ja būs pozitīvs lēmums LOV lai atmaksā naudu par nometni!

  +2 [+] [-]

, 2021-06-14 17:38, pirms 3 mēnešiem
IAmJamesHarden rakstīja: Ja būs pozitīvs lēmums LOV lai atmaksā naudu par nometni!
čukča, pats saprati, ko uzrakstīji?

  +4 [+] [-]

, 2021-06-14 17:50, pirms 3 mēnešiem
darbagalds rakstīja: čukča, pats saprati, ko uzrakstīji?
Nu viņš pašlaik izslēgts no LOV sastāva, aizbrauca par saviem līdzekļiem, koka gabals tu

  +3 [+] [-]

, 2021-06-14 18:34, pirms 3 mēnešiem
IAmJamesHarden rakstīja: Nu viņš pašlaik izslēgts no LOV sastāva, aizbrauca par saviem līdzekļiem, koka gabals tu
Cirvi tupais, izlasi savu pirmo komentu! Kādā palīgskolā esi gājis? Vai kopā ar kankariņu?

  -2 [+] [-]

, 2021-06-15 00:54, pirms 3 mēnešiem
Cerams, ka sods būs adekvāts - diskvalifikācija uz vismaz 2 gadiem. Šitādi krāniņi sportu ir padarījuši par šovbiznesu...

     [+] [-]

, 2021-06-15 09:00, pirms 3 mēnešiem
Šindleru Jēkabs rakstīja: Cerams, ka sods būs adekvāts - diskvalifikācija uz vismaz 2 gadiem. Šitādi krāniņi sportu ir padarījuši par šovbiznesu...
A kas tad sports ir ja ne shovbizness?