Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 3

Būs iespēja uzzināt par brīvprātīgā pieredzi olimpiskajās spēlēs

Ints Megnis
Ints Megnis

Būs iespēja uzzināt par brīvprātīgā pieredzi olimpiskajās spēlēs
Aleksandrs Riguns

Ceturtdien, 29. septembrī bārā "Dēkainis" notiks stāstu vakars, kurā būs iespēja tikties ar Phjončhanas olimpisko spēļu brīvprātīgo Aleksandru Rigunu, kurš pastāstīs gan par pieredzēto Dienvidkorejā, gan arī, kā kļūst par brīvprātīgo Tokijas Olimpiādē.

"Gandrīz katrs ir redzējis Olimpiskās spēles televīzijas ekrānos, bet kādas tās izskatās klātienē? Kādi grandiozi pasākumi notiek paralēli sporta spēlēm? Kas padara šo notikumu par vienu no lielākajiem notikumiem pasaulē?" pasākumu piesaka "Dēkainis". Riguns Phjončhanā atbildēja par visa kaluma medaļu sagatavošanu un pasākumā pastāstīs, kā dažas stundas pirms spēļu atklāšanas ceremonijas negaidīti tika pie tās biļetēm, par sadzīves apstākļiem un korejiešu virtuvi. Kā arī dos ieskatu, kas īsti notiek ārpus sporta laukuma.

Tāpat Riguns pastāstīs, ko jāņem vērā, ja vēlies darboties olimpiskajās spēlēs, kādas ir spēļu aizkulises, pasākuma mērogs, iespējas un ierobežojumi, izmaksas un ieguvumi. Vakara gaitā arī tiks atklāts, kā kļūt par brīvprātīgo Tokijas olimpiskajās spēlēs.

Pasākums notiks ceturtdien plkst. 19:00 Baložu ielā 12. Ieeja bezmaksas.

Sīkāka informācija pieejama ŠEIT.