Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 3

Zvejnieks apsteidz vairākas zvaigznes un izcīna 35. vietu Pasaules kausā slalomā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Zvejnieks apsteidz vairākas zvaigznes un izcīna 35. vietu Pasaules kausā slalomā
Zvejnieks pierāda, ka līdz sezonas beigām labāko trīsdesmitnieks ir ļoti reāls
Foto:Infoski.lv

Vakar Itālijas kalnu kūrortā Madonnā Dikampiljo norisinājās Pasaules kausa posms kalnu slēpošanā slaloma disciplīnā. ļoti labu rezultātu uzrādīja Latvijas izlases dalībnieks Kristaps Zvejnieks, kurš izcīnīja 35.vietu 75 dalībnieku konkurencē. Pārliecinošu uzvaru svinēja austrietis Marsels Hiršers.

Kristaps Zvejnieks startēja ar tālo 71.numuru, taču tas netraucēja lieliski nobraukt un uzrādīt līdz šim karjerā labāko rezultātu Pasaules kausa posmos – 35.vietu. Kristaps uzrādīja laiku 54,92 sekundes, kas bija par 2,85 sekundēm lēnāks nekā līderim Marselam Hiršeram. Līdz kārotajam trīsdesmitniekam pietrūka 0,57 sekundes. SK „Virsotnes” pārstāvis apsteidza tādus slaloma meistarus kā divkārtējo pasaules čempionu Mario Matu (Austrija), Pasaules kausa posmu uzvarētāju Raineru Šēnfelderu (Austrija), pašreizējo pasaules vicečempionu slalomā zviedru Jensu Bigmarku, šīgada pasaules junioru čempionu Santeri Paloniemi no Somijas un citus.

Otro uzvaru šajā sezonā, bet pirmo slalomā, izcīnīja Marsels Hiršers, kurš visātrāk veica abus braucienus un uzrādīja laiku 1:42,50, ļoti pārliecinoši – par 1,67 sekundēm – apsteidzot vācieti Fēliksu Noiroteru. Trešajā vietā bija japānis Naoki Juasa (+2,27 sekundes), pirmo reizi karjerā iekļūstot trijniekā. Taču par pārsteigumu to nevarētu nosaukt, jo šā gada janvārī un februārī viņš jau bija piektais Pasaules kausa posmos.

Pasaules kausā joprojām līderis ar 614 punktiem ir norvēģis Aksels Lunds Svindāls, par 54 punktiem priekšā Hiršeram un 77 punktiem priekšā amerikānim Tedam Ligetijam. Savukārt slalomā līderis ir Hiršers ar 240 punktiem, kuram seko zviedrs Andrē Mīrers ar 200 punktiem, bet vēl par četriem mazāk ir trešajā vietā esošajam Noiroiteram.

Rezultāti: FIS-Ski - resultats

     [+] [-]

, 2012-12-19 12:50, pirms 11 gadiem
Tā nav augstākā vietā, ko kāds no LV ir izcīnijis Pasaules kausā? Ciagunam kaut kad bija ~ 30. vieta olimpisko spēļu slalomā, taču tur jau no katras valsts var piedalīties tikai 4 kamēr šeit austrieši vien ir 9.

  +1 [+] [-]

, 2012-12-19 13:38, pirms 11 gadiem
Edgars rakstīja: Tā nav augstākā vietā, ko kāds no LV ir izcīnijis Pasaules kausā? Ciagunam kaut kad bija ~ 30. vieta olimpisko spēļu slalomā, taču tur jau no katras valsts var piedalīties tikai 4 kamēr šeit austrieši vien ir 9.
Tā nav! Zvejnieks ir ļoti labs, bet mūsu Ulla, startējot gan PSRS sastāvā, tajā pašā Madonna di Campiglio nobraucienā, pasaules čempī junioriem izcīnīja bronzu, PK viņai labākā vieta 4. superā ASV. 10. nobraucienā Zauhensee. Tā ka ir Zvejniekam kur augt, ko arī novēlu! Cik interesanti tad būtu skatīties PK kalnu slēpošanā. Malacis, ļoti labs rezalts!

     [+] [-]

, 2012-12-19 14:11, pirms 11 gadiem
Kam interesē mazliet plašāk un Kristapa komentārs par šo startu
Kalnu slēpotājs Zvejnieks apsteidz vairākas...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2012-12-19 15:04, pirms 11 gadiem
Zvejniekam ir visu laiku labākie FIS punkti kalnu slēpošanā LV. Rodem, kas startējis OS ir 3x zemāki punkti nekā Zvejniekam, tas ir 45 punkti, pārējie visi virs 50. Ciaguns ir izbraucis tikai 3x reizes zem 30 punktiem. Un visi viņi ir labi slēpotāji, bet Zvejnieks PK top 30. būs, ja turpinās strādāt, būs!

     [+] [-]

, 2012-12-19 15:31, pirms 11 gadiem
Šķiet, ka augstāk par 35.vietu pasaules kausa posmā neviens, pārstāvot Latviju, nav nekad ticis. Nezinu, kas tur ar finansējumu, bet top30 viņam reāli jau šosezon tikt.

     [+] [-]

, 2012-12-19 16:01, pirms 11 gadiem
Te daži nesaprot, ko nozīmē kalnu slēpošanā startēt kā vienam no pēdējiem ar 71. numuru. Tad tā trase ir jau tā izdangāta, ka daudz laika tiek tīri uz trases rēķina zaudēts, un vispār grūti tādu trasi vispār izbraukt. Apskatījos, ka sākot ar 50. numuri, 14 netika līdz galam

     [+] [-]

, 2012-12-19 16:49, pirms 11 gadiem
sandis444 rakstīja: Kur viņam augt?? Tak nostājies ar abām kājām uz zemes un saproti ka viņš nebūs TOP30 braucējs NEKAD!!


Skataties tak uz lietām reāli ne caur kkādām skaistām uzlūzijām!!'


Zvejnieka lobijs ir A Vrubļevskis kas Sastrēgumstundā atzinās ka iedeva no LOV budžeta Zvejniekam 15 000Ls!! Par ko vinjam iedeva šos 15 000Ls? Par VIENU 35to vietu PK posmā??


Kapēc Zvejniekam nav jaizpilda LOV kritēriji lai tiktu pie tiem 15 000Ls??? Kapēc citiem tas ir jādara lai tiktu pie LOV nabaga grašiem??

Cik iedeva tam pašam Rastorgujevam? Vai piemēram tam pašam Ķirbermanim kas savos 18 gados griež pogas ārā lieliem meistariem un tiešām kādu dienu būs TOP sportists savā sporta veidā!!
Par ko cepiens? To naudu tev atņēma vai taviem čomiem?? Ar ko Ķebermaņa vai Rostorgujeva nākotne ir ar skaistākām ilūzijām par Zvejnieka? Pie tam Rosturgujevs ir LOV ziemas B sastāva sportists, attiecīgi arī lielāku naudu gan jau saņem.

  +1 [+] [-]

, 2012-12-19 17:06, pirms 11 gadiem
Nu, par B sastāvu nesanāk tik daudz, tie minētie 15 000..pat ar algu, ko katru mēnesi maksā nesavācas.
Bet nu par ziemas sporta veidiem var diskutēt, jo reāli, liela daļa, kam ir B sastāvs LOV, nu nav tos normatīvus izpildījuši. Savukārt, pats esmu vasarnieks, par 8.vietu Eiropas U23 neiedod pat C sastāvu.
Vienotas OBJEKTĪVAS sistēmas, kas vērtētu to, kam dot, kāpēc, kādas perspektīvas, tādas nav! Ir tikai kaut kādi mistiski savi gali.. kuri, ja ir, sniedz lielākas pilnvaras nekā citiem, godīgums un objektivitāte neeksistē.
boleks rakstīja: Par ko cepiens? To naudu tev atņēma vai taviem čomiem?? Ar ko Ķebermaņa vai Rostorgujeva nākotne ir ar skaistākām ilūzijām par Zvejnieka? Pie tam Rosturgujevs ir LOV ziemas B sastāva sportists, attiecīgi arī lielāku naudu gan jau saņem.

     [+] [-]

, 2012-12-19 19:47, pirms 11 gadiem
Pieminēšanas vērts ir fakts,ka japānis pēc pirmā brauciena bija tikai 26.vietā,bet otrajā braucienā uzrādot otru ātrāko laiku tika līdz 3.v

     [+] [-]

, 2012-12-20 03:25, pirms 11 gadiem
Nu tas gan, vismaz salīdzinājumā ar PK zvaigznēm, ir sasniegums! Pat nebiju gaidījis, vēl jo labāk - lai Kristapam labi sokas nākamajās sacīkstēs!
Un SC novēlu lielāku uzmanību kalnu slēpošanai veltīt, arī tajām disciplīnām, kur mūsējie nestartē un diezvai tuvākajā nākotnē startēs. Labs nāk ar gaidīšanu un strādāšanu, bet mērķim jābūt skaidri redzamam!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2012-12-20 15:36, pirms 11 gadiem
sandis444 rakstīja: Cik sportisti finišēja 1ajā braucienā? 36?
Drusku vairāk tomēr. 50 no 76 Bet tie, kas priekšā, gandrīz visiem bija ievērojamas priekšrocības, jo daudz augstāki starta numuri. Un gandrīz visi no priekšā braucošajiem bija daudz pieredzējušāki un vecāki. Un šī jau nebija gluži maksimālā vieta, ko varēja dabūt puisis. Viņš par daudz piesardzīgi uzsāka sākumu, baidoties no tā ledus.
Pat Dainis Dukurs, kam kaut kas ar to naudas sadali ļoti nepatika, ieminējās, ka kalnu slēpošanā ir tur kāds talantīgs, ko var atbalstīt, netieši laikam bija domājis Zvejnieku
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2012-12-20 19:05, pirms 11 gadiem
sandis444 rakstīja: Dainis to teica Sastrēgumstundā un viņš izteica sašutumu par to ka tā tiek dalīta nauda, viņš gan nesauca Zvejnieku vārdā, jo kā viņš teica viņš ciena katru sportistu, bet pēc Dukura uzreiz runāja Aldons Vrubļevskis un nosauca vārda ka tas ir Zvejnieks un sāka kārtejo reiz attaisnoties kapēc LOK iedeva Zvejniekam 15 000 Ls!

Kut rezultāti viņam ne tuvu nav tādi lai dotu tādu naudas summu!


Kapēc tiem pašiem skeletonistiem gadiem ilgi bija jālauž ceļš un jāiegulda savi līdzekļi (lieli līdzekļi) un valsts viņus neatblastija vai arī atbalsts bija ljooti smieklīgs, bet te ir puika kam rezultāti ir no 35-75 vietai un vinjam uzreiz iedod tādu naudas summu?

Par to jau ir tas cepiens!

Ja netici tad paskaties to raidijumu atkārtojumā!
Vecīt, davai esi objektīvs līdz galam! Baigais godīgais te atradies ...!? Ja sāc stāstīt par savu nodokļu nomaksu, tad nelielies par to anonīmi, jo iespējams es par Tevi maksāju daudz lielākus nodokļus. Un man konkrētajā gadījumā nav žēl kā nauda sadalīta. Cilvēkiem ir uzticēts šis pienākums to apsaimniekot un ja kādam nepatīk, tad ar konkrētiem argumentiem un priekšlikumiem.
Zvejnieka kungs neslēpo par kūrortiem, bet smagi trenējas un startē. Tik pat labi var apgalvot ka pa kūrortiem braukā skeletonisti un bobslejisti!
Par naudas summu, ja tik labi pārzini kā viss notika sastrēgumstundā (laikam biji klāt?) tad varu atgādināt, ka esi piemirsis ka tas pats Dukurs nosauca nevis 15000, bet gan 13,8 tūkstoši (neticēju, nenoslinkoju, atradu, paskatījos un noklausījos raidījumu).
Un kapēc pēc tavām domām Zvejniekam rezultāti nav ne tuvu lai dotu tādu summu? Kādu tad jādod? Un par kādu rezultātu kāda summa pienākas?
Kapēc tu domā ka Zvejnieks ir ieguldījis mazāk savas naudas (un droši vien federācijas) nekā skeletonisti?? Cik zinu, tad pat slēpojot Latvijā, kalnu slēpotājam ir jāmaksā par pacēlāju, līdz ar to par treniņu savācas nopietna summa, bet kaut kā neesmu dzirdējis ka skeletonisti maksā par treniņu Siguldas trasē (kas ir valsts dotēta) no savas kabatas. Varbūt maksā, tad pastāsti kādu summu viņi ieguldīja pirms tam treniņos? Pastāsti cik sacensības bez Pasaules kausiem notiek skeletonā?
Cik varēju atrast brīvi pieejamu informāciju Zvejnieks sacensībās ārpus Latvijas startē jau no 2004.gada 30.janvāra kur bērnu sacensībās ieguvis 8.vietu - fis-ski.com
Pie pieaugušajiem no 2007.gada sākuma FIS lapā ir pilns saraskts. Domā lai to paveiktu nebija jāiegulda sava nauda?
No kura gada startē Dukuri un no kura viņi ir LOV sastāvā?