Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 3

"Rīgas Volejbola skola/LU" startēs CEV "Challenge" kausā

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

"Rīgas Volejbola skola/LU" startēs CEV "Challenge" kausā
Rīgas Volejbola skola/LU. Foto: volejbols.lv

23. novembrī plkst. 19.00 "Rīgas Volejbola skola/LU" aizvadīs Slovākijā aizvadīs CEV Izaicinājuma kausa maču pret "Brusno" vienību. Atbildes spēle Sportacentrs.com un TV4 tiešraidē notiks 30. novembrī plkst. 19:00 Oskara Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolas sporta kompleksa zālē, Skrindu ielā 1.

"Spēlētājas ir gatavojušās šīm spēlēm divus mēnešus. Taktiskajā ziņā esam gatavi, bet mēs nezinām, vai tas būs pietiekami, lai būtu konkurētspējīgi. Esam skatījušies video, bet, kā būs reālajā dzīvē, uzzināsim uz vietas. Kopumā spēlētājas ir gatavas. Pretinieču komanda pēdējo divu mēnešu laikā ir nomainījušas daudzas spēlētājas, tajā skaitā pirmā tempa uzbrucējas, cēlāju un otrā tempa uzbrucēju. Pēdējo trīs nedēļu laikā komandai ir pievienojusies spēlētāja no Irānas, kā arī spēcīga spēlētāja no Bulgārijas. Vērojam, kā pretinieces spēlē savā čempionātā, līdz šim deviņās spēlēs izcīnīti divi punkti. Būs ļoti interesanti redzēt, kā mēs kā komanda nospēlēsim pret konkurētspējīgām pretiniecēm," saka Rīgas komandas galvenais treneris Daniele Kaprioti.

"Treniņos līdz šim turpinām strādāt pie tehniskās un taktiskās daļas un izaugsmes. Slovākijā aizvadīsim divus treniņus un spēli. Kā mums ies, ir atkarīgs no situācijām, ko ietekmēs tas, vai spēlētājas spēli izbaudīs un kā viņas risinās problēmas laukumā. Bez tam jāskatās, kādas būs pretinieces spēka ziņā. Ja jutīsim, ka pretinieces ir pārākas, tad katru epizodi centīsimies pārvērst mums par labu un izmantot iespējas, kad pretinieces spēlē sliktāk. Šī mums būs ļoti laba pieredze," norāda Itālijas volejbola speciālists.

CEV Izaicinājuma kausā kopumā startēs 60 sieviešu volejbola klubi no Eiropas. Sacensību formāts paredz vienu spēli mājās un otru izbraukumā, bet summā uzvarētājas iekļūst nākamajā kārtā.

Rīgas Volejbola skolas komandai šī būs jau ceturtā sezona, startējot CEV Izaicinājuma kausā. Doma piedalīties radās pirms četriem gadiem, kad komandu vadīja Andrejs Odinokovs un Pāvels Seļivanovs. Šogad ir nomainījies treneru sastāvs. "Rīgas Volejbola skola/LU" komandu vada itāļu speciālists Daniele Kaprioti (arī Latvijas sieviešu volejbola izlases un Latvijas U17 meiteņu izlases treneris), kam palīdz jauns un perspektīvs treneris Arvils Keišs. Komandā ir notikušas izmaiņas spēlētāju sastāvā - pievienojušās Megija Dambrehte un Anna Rīta, kuras pagājušajā sezonā pārstāvēja RSU/ MVS komandu, bet prom devušās Beļģijā studējošā un turienes klubā “LVL Genk” spēlējošā Lāsma Ozola un tagad Austrijas klubā “TSV Hartberg” nodarbinātā Vlada Pridatko.

Rīgas Volejbola skola/LU" iepriekš nav izdevies pārvarēt pirmo kārtu, bet šogad tiek liktas lielas cerības iekļūt nākamajā kārtā.

Rīgas sieviešu volejbola komanda CEV "Challenge" kausā iepriekš. 2022. gada kausā pretiniece bija "Hapoel Kfar Saba" komanda no Izraēlas, abas spēles Covid-19 pandēmijas dēļ tika aizvadītas Izraēlā - pirmajā mačā sanāca zaudējums ar 0-3, bet otrajā tika zaudēts ar 1-3. 2021. gada kausā pretiniece bija “Ostrava” no Čehijas - mūsu komanda mājās piekāpās ar 1-3, bet viesos zaudēja ar 0-3. 2020. gada kausā pretī stājās Bēkēščabas “Roplabda” no Ungārijas - mājas spēlē 1-3, savukārt izbraukumā 0-3.

Izmantotie resursi:
rigasvolejbolaskola.lv
volejbols.lv