Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 3

Latvijas volejbola izlases EČ atlases mačus aizvadīs Valmierā, Jelgavā un Rīgā

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Latvijas volejbola izlases EČ atlases mačus aizvadīs Valmierā, Jelgavā un Rīgā
Latvijas volejbola izlase. Foto: Artūrs Stiebriņš, Latvijas Volejbola federācija

Latvijas vīriešu izlase Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīra mājas spēles šovasar aizvadīs Valmierā un Jelgavā, bet sieviešu valstsvienība – Jelgavā un Rīgā, informē volejbola federācija.

Latvijas vīriešu izlase mājas spēlēs 6. augustā Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā uzņems Somijas izlasi, bet 21. augustā Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā kvalifikācijas ciklu noslēgs ar cīņu pret Austriju.

Ja Jelgavā augstākā kaluma cīņas ir ierasta lieta, Valmierā tā būs volejbola atgriešanās pilsētā, kur pēdējoreiz Latvijas vīriešu valstsvienība spēlēja 2007. gada Eiropas līgas mačos, piekāpjoties Slovākijas izlasei. No pašreizējā sastāva pirms vairāk nekā 15 gadiem neviens no volejbolistiem laukumā nedevās, bet pašreizējais izlases treneris Austris Štāls bija komandas “libero”.

“Esam priecīgi atgriezties Valmierā un paldies pašvaldībai par atbalstu šīs idejas realizēšanai. Valmieras pilsēta jau sen ir apliecinājusi, ka māk sarīkot augsta ranga sacensības un uzņemt augsta līmeņa spēles, vēl nesenā pagātnē tur ir notikušas izlašu spēles handbolā un basketbolā, ” saka Latvijas vīriešu izlases koordinators Arturs Vitkovskis, piebilstot, ka Vidzemes Olimpiskajā centrā viss atbilst šāda ranga volejbola spēļu rīkošanas prasībām.

21. augustā Jelgavai netālajos Ozolniekos jauniešiem ieplānotas Vasaras spēļu volejbolā finālsacensības, lai arī viņiem būtu lielāka iespēja klātienē sekot līdzi vīriešu izlases spēlei.

Arī sieviešu izlasei pirmā E grupas cīņa mājās ar Dāniju 24. augustā notiks Jelgavā, bet spēle 4. septembrī ar Spāniju un 11. septembra mačs ar Slovākiju norisināsies “Rimi” Olimpiskajā centrā Rīgā.

Vīriešu izlases EČ kvalifikācijas spēles
6. augusts plkst. 18:00 Vidzemes Olimpiskais centrs
21. augusts plkst. 17:00 Zemgales Olimpiskais centrs

Sieviešu izlases EČ kvalifikācijas spēles
24. augusts plkst. 19:30 Zemgales Olimpiskais centrs
4. septembris plkst. 17:00 Rimi Olimpiskais centrs
11. septembris plkst. 17:00 Rimi Olimpiskais centrs

Izmantotie resursi:
volejbols.lv