Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Ozolniekos būs volejbola komanda Latvijas Nacionālajā līgā

Agris Suveizda

Ozolniekos būs volejbola komanda Latvijas Nacionālajā līgā
Foto: ozolnieki.lv

Titulētais volejbola klubs "Ozolnieki"/"Poliurs", kas pēdējās divās sezonās izcīnīja Latvijas sudraba medaļas, jūlija beigās paziņoja par pastāvēšanas beigām, tomēr volejbols no Ozolniekiem nepazudīs - Ozolnieku novada pašvaldība informē par novada komandas dalību Nacionālajā jeb pēc spēka otrajā līgā. "Volejbols Ozolniekos ir bijis, ir un būs!" vēsta virsraksts novada pašvaldības mājaslapā.

Šodien tika panākta vienošanās starp Ozolnieku novada pašvaldību un biedrību “Volejbola klubs “Ozolnieki”” par atbalstu komandai VK “Ozolnieki”, kas turpinās pārstāvēt Ozolnieku novada vārdu Nacionālās līgas sacensībās, un treneri Gunti Ataru, kurš apņēmies pildīt komandas galvenā trenera pienākumus, kā arī veidot kopēju volejbola attīstības programmu Ozolnieku novadā.

Ozolnieku novada pašvaldība ir nodibinājusi biedrību “Volejbola attīstība Ozolniekos”, kas strādās ar mērķi – veicināt volejbola attīstību novadā visās vecuma grupās, sākot ar bērnu volejbolu līdz pat profesionālajām komandām, iespēju robežās nodrošinot konkrētā sporta veida finansiālo atbalstu, treniņbāzes uzturēšanu un sponsoru piesaisti. Biedrība uzņemsies atbildību arī par turpmāko VK “Ozolnieki” darbības nodrošināšanu, tā novēršot risku, ka privātu personu lēmumu rezultātā varētu tikt apdraudēta pašvaldības līdzfinansētas volejbola komandas eksistence Ozolnieku novadā.

Latvijas čempionāta pēdējo astoņu sezonu finālistes

GadsČempionefināliste
2017.RTU/RobežsardzePoliurs/Ozolnieki
2016.RTU/RobežsardzePoliurs/Ozolnieki
2015.RTU/RobežsardzeBiolars/Jelgava
2014.RTU/RobežsardzeBiolars/Jelgava
2013.Biolars/JelgavaPoliurs/Ozolnieki
2012.VK BiolarsPoliurs/Ozolnieki
2011.Lāse-R/RīgaPoliurs/Ozolnieki
2010.Biolars/Olaine-OzolniekiLāse-R/Rīga

Izmantotie resursi:
Ozolnieki - Volejbols Ozolniekos ir bijis, ir...