Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Volejbola federācija par kaitējuma nodarīšanu izslēdz revolucionārus

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Volejbola federācija par kaitējuma nodarīšanu izslēdz revolucionārus
Atis Sausnītis
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latvijas Volejbola federācija vēsta, ka trešdien notikušajā valdes sēdē pieņemts lēmums no biedru rindām izslēgt biedrību "Es par volejbolu". Lēmums pamatots ar būtiska kaitējuma nodarīšanu.

17. augustā biedrība "Es par volejbolu" mēģināja sasaukt Latvijas Volejbola federācijas biedru kopsapulci, taču nebija kvoruma. Šāviens garām maksājis dārgi, jo biedrība izslēgta no biedru rindām. "Pieņemtais lēmums lielā mērā saistīts ar 17. augusta pasākuma novērtējumu," teica federācijas prezidents Atis Sausnītis.

"Pasākums tika organizēts laikā, kad visa Latvijas volejbola saime Jūrmalā bija nodarbināta ar to, lai pēc iespējas labāk tiktu aizvadītas šīs sacensības [Eiropas čempionāts pludmales voljebolā – aut.]. Biedrības rīkotais pasākums degradēja Latvijas volejbola sabiedrību starptautiskā mērogā," turpināja Sausnītis.

"Negācijas izskanēja arī no volejbola atbalstītājiem un sponsoriem. Tāpēc valdes sēdē tika lemts par biedrības "Es par volejbolu" izslēgšanu no biedru rindām, un valde nobalsoja par to," teica volejbola federācijas prezidents. Lēmums pieņemts, pamatojoties uz statūtu 4.6.3. punktu par būstiska kaitējuma nodarīšanu federācijai.

"Jau no paša sākuma, kad profesionāļu un aktīvistu lokā apspriedām attīstības idejas Latvijas volejbolā, vēlējāmies atklātu un godīgu diskusiju ar volejbola federāciju. Mūsu biedrības mērķis ir kļūt par konstruktīvu ideju un risinājumu pienesēju, nevis destruktīvu opozicionāru. Vēlamies pulcēt ap sevi visus volejbola aktīvistus, trenerus, spēlētājus un bērnu vecākus, kuri ir ieinteresēti darboties šā mērķa labā," martā, kad tika dibināta biedrība, skaidroja Kaspars Timermanis.

Savukārt maijā biedrība "Es par volejbolu" iesniedza prasību tiesā, norādot, ka prezidenta Sausnīša pārvēlēšanas procesā konstatēti vairāki pārkāpumi. "Ir bijusi acīmredzama vadības vēlme iespējami klusāk pārvēlēt iepriekšējo prezidentu. Par to liecina gan lielā slepenība, jo informācija nebija pieejama nedz masu medijiem, nedz LVF mājaslapā, gan arī nosūtīšanai izvēlētais laika posms – tieši pirms Ziemassvētku un Jaungada brīvdienām," stāstīja Timermanis.

Izmantotie resursi:
NO FEDERĀCIJAS BIEDRU SKAITA IZSLĒGTA BIEDRĪBA...

  +2 [+] [-]

, 2017-09-08 11:31, pirms 4 gadiem
Ati Ati man nav ko teikt kauns. Zog un Zags joprojām. Malacis.

  +5 [+] [-]

, 2017-09-08 11:44, pirms 4 gadiem
Atklāti sakot volejbols īpaši no futbola neatpaliek. Zagļi pie stūres un sporta veids degradējas.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2017-09-08 12:03, pirms 4 gadiem
Palasot, kādi tipiņi sēd LVF valdē, nav nekāds brīnums par pieņemto lēmumu. Tā Smiltenes "volejbolista" uzbrauciens Birzulim vien ir ko vērts! Ati, ņem šineli un dodies mājās.

  +4 [+] [-]

, 2017-09-08 12:31, pirms 4 gadiem
LVF gļēva rīcība (lielākoties tā jūs vislaik rīkojaties) Kārtējo reizi pārliecinos, jebkurš kuram ir savi uzskati un kaut nedaudz atšķiras no LVF - tie ir jānovāc no ceļa! Viena no nekompetentākajām federācijām Latvijā! (ar Ati, Dakšu un pārējiem priekšgalā)
Prieks par basketbolu, malači, tur cilvēki strādā!

  +3 [+] [-]

, 2017-09-08 13:51, pirms 4 gadiem
ČEKA 2017

  +3 [+] [-]

, 2017-09-08 13:57, pirms 4 gadiem
Sausnīti, atkāpies!

  +3 [+] [-]

, 2017-09-08 14:59, pirms 4 gadiem
Kad beidzot tiks izveidota kāda organizācija, kas uzrauga sporta federàcijas? Reāli uzrauga un kontrolē, nevis kkur kkas uz papīra skaitās. Kā VIDs uzņēmējus, kā PVD ražotājus utt. Ja ir pilnīgi privāta organizācija, tad dara kā grib, bet konkrèta sporta veida federācija tomēr saņem kā valsts, tā starptautiskos finansējumus un nes Latvijas vārdu pasaulē. Nu nevar tā būt, ka pa lielam, viņi nav atbildīgi neviena priekšā. Tas, kas notiek LV sporta federācijās, ir kkas nenormāls un tam ir jāpieliek punkts!

  +1 [+] [-]

, 2017-09-08 20:06, pirms 4 gadiem
Atkārtošos: Nožēlojami raudzīties LVF Valdes spazmatiskajā reakcijā.
Tā vietā, lai sadarbībā ar jauno organizāciju īstenotu rezultatīvas pārmaiņas, federācija "šauj abās kreisajās kājās" ar vienu šāvienu. Pārvaldības un PR katastrofa.

  +1 [+] [-]

, 2017-09-08 22:21, pirms 4 gadiem
kur bija prāts taisīt revolucionāro kopsapulci Jūrmalas Eiropas čempionāta laikā?

tas bija apzināts kaitējums un būtiska darbība pret volejbolu.

kā gan varēja cerēt uz kvorumu, ja tajā laikā volejbola cienītāji bija Jūrmalas tribīnēs vai pie televizoriem?

volejbola vadība šo stulbumu izmantoja, lai revolucionārus noņemtu no trases.

tagad revolūcija ir beigusies.

     [+] [-]

, 2017-09-08 23:03, pirms 4 gadiem
zcde rakstīja: kur bija prāts taisīt revolucionāro kopsapulci Jūrmalas Eiropas čempionāta laikā?

tas bija apzināts kaitējums un būtiska darbība pret volejbolu.

kā gan varēja cerēt uz kvorumu, ja tajā laikā volejbola cienītāji bija Jūrmalas tribīnēs vai pie televizoriem?

volejbola vadība šo stulbumu izmantoja, lai revolucionārus noņemtu no trases.

tagad revolūcija ir beigusies.
Nevaru nepiekrist. Ja tiešām bija labas domas un idejas, tad vajadzēja visu rīkot prātīgi, ar apdomu, nevis atdodot savus trumpjus pretiniekiem. Jebšu tika pārvērtētas savas iespējas, un tādēļ "visu vai neko" stratēģija nebūt ne vienmēr atmaksājas.

     [+] [-]

, 2017-09-08 23:13, pirms 4 gadiem
Protams tagad sākas lielā brēka un tautas musināšana.Bet uzdodam katrs sev jautājumu, ko tas pats Timmermanis ir izdarījis volejbola labā...čekistu stilam atbilst tas, ka grupa tipiņu dibina organizāciju, tikai, lai gāztu LVS vadību neviss reāli darboties volejbola attīstībā...veči shēmotāji!!!

     [+] [-]

, 2017-09-09 10:55, pirms 4 gadiem
Pirmkārt - autor, palabo virsrakstu. LVF valdē nekad nav bijis neviens no EPV biedriem. Biedrība tika izslēgta no federācijas nevis valdes.

Otrkārt - zcde un denebs, nepiekrītu jums. Kaitējums tas nebija nekāds, jo nebija jau tā ka šī kopsapulce tika reklamēta pa visu pasauli. Esmu pārliecināts ka Sausnīša pieminētā "neizpratne no dalībnieku puses" ir viņa izdomājums. Neticu ka kāds ārzemju spēlētājs vispār zināja ka kkas tāds notiek. Kā arī sēdē neviens punkts nebija tāds, kas varētu kaitēt pasākuma norisei. Par datuma un vietas izvēli - manuprāt diezgan loģisks lēmums. Šādu pasākumu apmeklē volejbola cienītāji no visas Latvijas, līdz ar to savākties uz sēdi vieglāk. Arī interesantāk taču ir nevis kkur braukt lai paspriestu, bet apvienot to ar EČ vērošanu. Bez tam - līdz kvorumam pietrūka pavisam nedaudz! Ja būtu LVF rindās nebūtu biedru kuri jau gadiem nav rādijušies un interesējušies par notiekošu un kuriem nemaz īsti nav sakars ar volejbolu, tad kvorums vispār būtu ar uzviju.

Treškārt - Spikes, šajā kopsapulcē vispār nekādas runas nebija par kāda gāšanu. Pat ne tuvu. Un vispār, šķiet tikai šī rīta EPV paziņojumā pirmo reizi izskan biedrības aicinājums atkāpties LVF vadībai. Nezinu ko ir izdarijis vai nav izdarijis Timermanis, bet zinu lietas kuras pavisam noteikti nav izdarijusi LVF.

     [+] [-]

, 2017-09-09 11:20, pirms 4 gadiem
Šķiet, ka pat Indriķis un Kira tik atklāti ar opozīciju neizrēķinājās.
Timmermanim un Ko visi vārti vaļā - dibināt alternatīvu federāciju.
Ja izlases veči neies spēlēt Lāses izlasē, agri vai vēlu garu izlaidīs Sausnītis un Dakša ar savu LVF.

  +1 [+] [-]

, 2017-09-09 11:27, pirms 4 gadiem
Uzdosism katrs sev jautājumu - ko mēs personīgi esam paveikuši volejbola labā? Turnīru uzorganizējuši, jauniešiem / amatieriem / pro palīdzējuši?
Es esmu.
LVF apgalvo muļķības, sakot, ka kāds no ārvalstu viesiem jebko vispār piefiksēja. Ja vien SWH+ kaševska nervozās klaigāšanas esence nav tikusi izteikta šādi.
Ja kāds privāti vai EPV kopumā tiešām sāktu izmantot mūsu prasmes PR jomā un izlemtu nest stāstu pasaulē - Boričiča birojam būtu ko lasīt
Tas nav bijis mērķis - mērķis ir volejbola ilgtermiņa stratēģija un - kas smieklīgi (jo nožēlojami) LVF drīzumā sola tādu atrādīt.
Tātad, patiesībā ieklausās un saprot, ka EPV rīkojas tieši tādā virzienā, kurp būtu jāstrādā federācijai, kas ir par vecišķu, lai to paveiktu normālos termiņos...

     [+] [-]

, 2017-09-09 11:27, pirms 4 gadiem
neputns rakstīja: Kad beidzot tiks izveidota kāda organizācija, kas uzrauga sporta federàcijas? Reāli uzrauga un kontrolē, nevis kkur kkas uz papīra skaitās. Kā VIDs uzņēmējus, kā PVD ražotājus utt. Ja ir pilnīgi privāta organizācija, tad dara kā grib, bet konkrèta sporta veida federācija tomēr saņem kā valsts, tā starptautiskos finansējumus un nes Latvijas vārdu pasaulē. Nu nevar tā būt, ka pa lielam, viņi nav atbildīgi neviena priekšā. Tas, kas notiek LV sporta federācijās, ir kkas nenormāls un tam ir jāpieliek punkts!
Pasaules prakse ir tāda, ka federācijas kā NVO ir neaizskaramas. Ik pa laikam dzirdam kā pasaulē kāda valsts 2-4 gadus tiek izolēta no starptautiskiem mačiem, jo valsts nometusi savtīgus federāciju vadītājus.

Spriežot pēc volejbola un futbola izlašu sniegumu, es pat aicinu IZM un Sporta dep. direktoram E. Severam vērtēt valsts iejaukšanos šo 2 NVO darbā. Iztiksim 2 gadus bez starpvalstu spēlēm, taču varbūt tiksim pie svaiga gaisa mūsu 2 ķēķos, kuros jau gaiss smags kā pie kažokzvēriem...

     [+] [-]

, 2017-09-09 11:28, pirms 4 gadiem
Mareks Matisons rakstīja: Uzdosism katrs sev jautājumu - ko mēs personīgi esam paveikuši volejbola labā? Turnīru uzorganizējuši, jauniešiem / amatieriem / pro palīdzējuši?
Es esmu.
LVF apgalvo muļķības, sakot, ka kāds no ārvalstu viesiem jebko vispār piefiksēja. Ja vien SWH+ kaševska nervozās klaigāšanas esence nav tikusi izteikta šādi.
Ja kāds privāti vai EPV kopumā tiešām sāktu izmantot mūsu prasmes PR jomā un izlemtu nest stāstu pasaulē - Boričiča birojam būtu ko lasīt
Tas nav bijis mērķis - mērķis ir volejbola ilgtermiņa stratēģija un - kas smieklīgi (jo nožēlojami) LVF drīzumā sola tādu atrādīt.
Tātad, patiesībā ieklausās un saprot, ka EPV rīkojas tieši tādā virzienā, kurp būtu jāstrādā federācijai, kas ir par vecišķu, lai to paveiktu normālos termiņos...
Labi teikts!!!
Ceļam troksni!!!