Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Seļivanovs: "No malas varbūt likās drūmāk, bet ar sniegumu esmu apmierināts par 75%"

Rolands Eliņš

Seļivanovs: "No malas varbūt likās drūmāk, bet ar sniegumu esmu apmierināts par 75%"
Foto: LVF

Latvijas sieviešu volejbola izlases galvenais treneris Pāvels Seļivanovs pēc zaudējuma Čehijas izlasei Eiropas čempionāta atlases ievadā intervijā LVF atzina, ka ar rezultātu nav apmierināts, taču spēlētāju sniegumu kā tādu novērtēja atzinīgi.

"Mums bija divus gadus vecs video, kur čehietes spēlēja pret Slovākiju. Jaunāku spēļu video pandēmijas laikā diemžēl nebija pieejams," par izlūkošanas iespējām pirms mača teica Latvijas izlases galvenais treneris Pāvels Seļivanovs.

"Skaidrs, ka neesmu apmierināts ar rezultātu (19:25, 17:25 un 9:25). Varbūt no malas izskatījās drūmāk, taču uzskatu, ka pirmajai reizei, kā tas ir lielākajai daļai spēlētāju, ar sniegumu esmu apmierināts par kādiem 75 procentiem," par spēli saka treneris.

Par Čehijas izlases vairākām spēlētājām pastāstīt zināja Elvita Dolotova, kura pati šo sezonu aizvadīja Čehijā. "Protams, zinu gandrīz visas Čehijas izlases meitenes un zināju, ko no viņām var sagaidīt. Tas mazliet palīdzēja, arī mūsu statistiķim mazliet palīdzēju atrast video ar pretiniecēm," priekšrocības un iepriekšējās zināšanās par pretiniecēm skaidroja Latvijas izlases cēlāja.

"Pirmajā setā mēs ļoti brīvi spēlējām, un daudz kas sanāca, bet otrajā setā, manuprāt, ļāvām pretiniecēm laukumā rīkoties tā, kā viņas grib, bet pašas nespēlējām tik labi, kā varam. Nenoturējām serves uzņemšanu, un līdz ar to nebija daudz iespēju uzbrukumā spēlēt ar pirmo tempu. Pirmajā setā mums bija ļoti laba serves uzņemšana, un arī rezultāts par to liecina. Pēc tam ļāvām viņām ieservēties. Nav labs rezultāts," spēli raksturoja Dolotova.

Latvijas izlases nākamā spēle paredzēta jau rītdien pret Slovēniju.

Izmantotie resursi:
Latvijas volejbola federācija

     [+] [-]

, 2021-05-07 07:38, pirms 5 mēnešiem
Bēdu ieleja nevis volejbols! Nav neviena elementa ko mūsējās mācētu. Auguma parametri nekādi,perspektīve komandai nulle.

     [+] [-]

, 2021-05-07 09:52, pirms 5 mēnešiem
aizermans rakstīja: Bēdu ieleja nevis volejbols! Nav neviena elementa ko mūsējās mācētu. Auguma parametri nekādi,perspektīve komandai nulle.
Volejbola, un daudzu citu sporta veidu, eksperts pateica savu gala slēdzienu.
Secinājums-sieviešu voleju Latvijā var klapēt ciet.