Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Klāt izšķirošie notikumi "AVK/Macron" kausa izcīņā

Jānis Celmiņš

Jau rīt tiks noskaidrots pirmais ,,AVK/Macron” kausa ieguvējs starp amatieru volejbola komandām. Finālā tiksies ,,Aparāts” un ,,SP komanda”.

Atgādināsim, ka ,,AVK/Macron” kausa izcīņu volejbolā vīriešiem organizē Armijas volejbola klubs sadarbībā ar RJ SPORTS MACRON oficiālo pārstāvi Baltijā. Turnīrā varēja piedalīties dažāda sportiskā līmeņa volejbola spēles cienītāji. Pirmajā šī kausa izcīņā piedalījās sešas komandas, kas savā starpā izspēlēja divu apļu turnīru un pusfinālus.

Tiesības cīnīties par galveno titulu ir ieguvusi ,,SP komanda”, kas pusfinālā divu spēļu summā bija pārāka pār ,,VK Gredzens”, kā arī ,,Aparāts’, kas pusfinālā uzveica ,,Mītava” volejbolistus.

Turnīra nolikums paredz, ka pusfinālu zaudētāji sacensības neturpina. Izcīnītā vieta tiek noteikta, pamatojoties uz pamatturnīra rezultātiem. Apsveicam Jelgavniekus, ,,Mītava” volejbolistus ar izcīnīto 3.vietu un ,,VK Gredzens” ar izcīnīto 4.vietu.

Nenoliedzami, ka fināla favorīts ir ,,SP komanda”, kas līdz šim vēl nav zaudējusi ne vienā no izspēlētajām spēlēm. Taču nedrīkst priekšlaicīgi norakstīt pieredzējušos ,,Aparāts” komandas volejbolistus, kuri iepriekšējā šo komandu tikšanās reizē tikai piecos setos atzina savu konkurentu pārākumu. Kā zināms fināls ir pavisam cits mačs un to nedrīkst salīdzināt ar regulārā čempionāta spēli.

Kas iegūs pirmo ,,AVK/Macron” kausu, noskaidrosim jau 2. martā plkst. 20:00, NBS sporta zālē, Rīgā, Krustabaznīcas ielā 9, uzreiz pēc Latvijas nacionālās volejbola līgas otrās pusfināla spēles starp vietējiem ,,Armijas VK” un ,,MSĢ/Sēja” volejbolistiem.

Pēc finālspēles sekos apbalvošana un prezentācija par aizvadīto sezonu, kā arī īss ieskats turpmākajā šī turnīra norisē. Vairāk informācijas sportour.lv

Informāciju sagatavoja:
,,AVK/Macron” kausa izcīņas galvenais tiesnesis
Egīls Tišanovs