Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Lavilenjē uzvar kārtslēkšanā

Gundars Zaburdajevs
Gundars Zaburdajevs

Lavilenjē uzvar kārtslēkšanā
Renods Lavilenjē
Foto: AFP/Scanpix

Renods Lavilenjē kļuvis par Eiropas čempionu kārslēkšanā, aiz sevis atstājot ukraini Maksimu Mazuriku un poli Przemislavu Červinski. Uzvarētāja rezultāts - 5,85 metri.

Nedaudz vairāk kā puse kārtslēcēju sākuma augstumu 5,40 metrus izlaida. No pieciem, kas to veica, bija arī pirmais neveiksminieks – Dmitrijs Starodubcevs no Krievijas izstājās, tā arī šo augstumu nepārlecot. Galvenie favorīti, sezonas līderi francūzi Lavilenjē ieskaitot, sāka ar 5,60, ko arī veica. Tikmēr pie 5,65 izstājās vēl divi sportisti. Lavilenjē to izlaida, tāpat kā 5,70. Šajā augstumā vācu sportists Holcdeps, un par vietām uz goda pjedestāla turpināja cīnīties astoņi.

5,80 pārlēca Lavilenjē un ukrainis Mazuriks, polis Červinskis pārcēla pēdējo mēģinājumu uz nākamo augstumu, bet itālis Džuzepe Džibilisko 5,80 izlaida. Červinskis savu pēdējo iespēju neizmantoja, toties Lavilenjē 5,85 pārlēca. Viņš izrādījās vienīgais, kas to spēja – ne Džibilisko, ne Mazuriks neizmantoja nevienu no saviem trim mēģinājumiem, un par Eiropas čempionu kļūst Renods Lavilenjē. Viņš vēl mēģināja pārlēkt 6,02 metrus, tomēr nesekmīgi, lai arī nelikās, ka tas būtu bezcerīgi.

Eiropas čempionāts vieglatlētikā

Kārtslēkšana vīriešiem. Fināls

VietaSportistsValstsRezultāts
1.LAVILLENIE RenaudFrancija5.85
2.MAZURYK MaksymUkraina5.80SB
3.CZERWINSKI PrzemyslawPolija5.75SB
4.GIBILISCO GiuseppeItālija5.75SB
5.DOSSÉVI DamielFrancija5.70
6.SCHULZE FabianVācija5.70=SB

Izmantotie resursi:
European Athletics

  +2 [+] [-]

, 2010-07-31 23:01, pirms 11 gadiem
Pirmkārt, viņš ir Reno, bet otrkārt - viņam ir potenciāls un šodien arī mazliet pietrūka, lai 6,02 pārlēktu...