Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Krievijas Vieglatlētikas savienībai atceļ dopinga lietā piespriesto diskvalifikāciju

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Krievijas Vieglatlētikas savienībai atceļ dopinga lietā piespriesto diskvalifikāciju
Foto: Reuters/Scanpix

LETA--AFP. Krievijas Vieglatlētikas savienībai ("RusAF") atcelta valsts atbalstītās dopinga lietošanas programmas dēļ piemērotā diskvalifikācija, vēsta Pasaules Vieglatlētikas savienība ("World Athletics").

Tiesa, Krievijai un Baltkrievijai atstāta spēkā diskvalifikācija, kas tām tika piemērota pēc karadarbības uzsākšanas Ukrainā, tādējādi šo valstu sportisti nevar piedalīties sacensībās un viņiem visdrīzāk nebūs iespēju kvalificēties nākamā gada olimpiskajām spēlēm.

2015.gadā "World Athletics" par sistemātiskiem dopinga pārkāpumiem diskvalificēja "RusAF" un vairākkārt pagarināja soda termiņu.

"RusAF" būs jāatbilst 35 priekšnosacījumiem, lai "World Athletics" būtu droša, ka tās antidopinga programma tiek reformēta un turpina strādāt efektīvi.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2023-03-23 20:38, pirms 3 mēnešiem
Tom!
Es pēc virsraksta izlasīšanas gandrīz izsaucu ātros!!! Palīdzēja sirds zāles un palikušā, pēc virsraksta, teksta izlasīšanas!!!

  +1 [+] [-]

, 2023-03-23 20:53, pirms 3 mēnešiem
Krievu cūkām nav vietas parastā, eiropas sabiedrībā.

     [+] [-]

, 2023-03-24 08:09, pirms 3 mēnešiem
Gadus 10 vēl utainie nedrīkst piedalīties cilvēku sportā..