Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Prokopčuka 53. reizi uzvar Latvijas čempionātā, Serjoginam 20. tituls

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Prokopčuka 53. reizi uzvar Latvijas čempionātā, Serjoginam 20. tituls
Jeļena Prokopčuka. Foto: Latvijas Vieglatlētikas federācija.

Sestdien Piltenē tradicionālā skrējiena “Piltene 2023” laikā tika noskaidroti arī 2023. gada Latvijas čempioni un godalgoto vietu ieguvēji 10 km šosejas skrējienā. Par uzvarētājiem kļuva Dmitrijs Serjogins, uzvarot jubulejas 20. reizi, un Jeļena Prokopčuka, kurai tas bija jau 53. tituls.

Vīriešiem kopš 2010.gada (ar pārtraukumiem) šis bija 10. čempionāts. Trešo gadu pēc kārtas uzvarēja rekordists šajā distancē Dmitrijs Serjogins – 31:11, kurš pirms trim nedēļām uzvarēja arī Latvijas čempionātā pusmaratonā Jelgavā, par kā organizāciju tika saņemtas daudzas sūdzības. Otrajā vietā Jānis Višķers – 31:53, kurš tomēr turpina piedalīties sacensībās, bet trešais finišēja Emīls Matiass Reinfelds (32:27), kurš pirms nedēļas ar godalgoto vietu atzīmējās arī taku skriešanas seriālā "Stirnu buks".

Sievietēm 10 km šosejas skrējiens Latvijas čempionātu programmā ir kopš 1989. gada un šogad tas notika 13. reizi. Toties sacensībās sievietēm neparasts, pat unikāls notikums. Par Latvijas čempioni kļuva vēl joprojām Latvijas rekordiste 10 km šosejas skrējienā (31:33 – 2006.g. Mančesteā) Jeļena Prokopčuka. Jeļena bija Latvijas čempione 10 km skrējienā 2018 gadā un, uzvarot šoreiz, viņa savu Latvijas čempionātu zelta medaļu kolekciju papildināja līdz 53. Iespaidīgi! Jeļenas rezultāts 38:05.Vicečempione Amanda Krūmiņa – 38:47, bet bronzas medaļa Santai Višķerei – 39:42.

Piecu kilometru skrējienā uzvarēja Uģis Jocis – 15:08 un Marta Luīze Pētersone – 18:23.

Informāciju sagatavoja
Andris Staģis, statistiķis

  +1 [+] [-]

, 2023-08-20 23:30, pirms mēneša
Propokopčuka joprojām formā.

Kā saprotu, no sava PR atpalika sešarpus minūtes? Nu labi, tas rekords ir iespaidīgs, ar tādu rezultātu starp večiem šajā LČ būtu otrajā vietā.

     [+] [-]

, 2023-08-21 00:08, pirms mēneša
Bāci,tu pats pārlasi tos tekstus,kurus publicē?
Kāds sakars Jelgavas pusmaratonam,par kuru it kā saņemtas daudz sūdzības???,ar šo-Piltene-2023?,ka jāiepin šīs it kā negācijas pavisam cita organizatora pasākuma aprakstā???
Jānis Višķers-“kurš tomēr turpina piedalīties sacensībās”???-viņš tev atļauju startēt nepaprasīja???
—-bet trešais finišēja Emīls Matiass Reinfelds (32:27), kurš pirms nedēļas ar godalgoto vietu atzīmējās arī taku skriešanas seriālā "Stirnu buks”—vajag tak pazīmēties kā Stirnu buka apmaksātam skribentam.

  +1 [+] [-]

, 2023-08-21 07:54, pirms mēneša
Todistuss aizej izguli savu dzērumu, pajoliņ...

     [+] [-]

, 2023-08-21 15:03, pirms mēneša
patnis rakstīja: Todistuss aizej izguli savu dzērumu, pajoliņ...
Bet ko tieši nepareizi pateica Todistuss? Tieši tā tas arī izklausās, kā viņš aprakstīja! Tie I.Bāča komentāri par Jelgavas iepīšanu rakstā par Pilteni un dzēlību par Višķeru tur ir ne tikai lieki, bet iespējams arī aizvainojoši! Par to Stirnu buku - lai jau "zīmējas" un reklamē, kamēr tas nav uz citu apgānīšanas rēķina.

     [+] [-]

, 2023-08-21 15:45, pirms mēneša
Zinu zinu rakstīja: Bet ko tieši nepareizi pateica Todistuss? Tieši tā tas arī izklausās, kā viņš aprakstīja! Tie I.Bāča komentāri par Jelgavas iepīšanu rakstā par Pilteni un dzēlību par Višķeru tur ir ne tikai lieki, bet iespējams arī aizvainojoši! Par to Stirnu buku - lai jau "zīmējas" un reklamē, kamēr tas nav uz citu apgānīšanas rēķina.
Kāpēc aizvainojoši? Kad ieraudzīju Višķera uzvārdu, tieši nodomāju, vai tas ir tas pats, kuram piesēja kukuļdošanu. Un dažādu ieprieks sasniegtu rezultātu pieminēšana ir Bāča stils, viņš tā vienmēr raksta.

     [+] [-]

, 2023-08-21 18:31, pirms mēneša
Damokla_zobens_23 rakstīja: Kāpēc aizvainojoši? Kad ieraudzīju Višķera uzvārdu, tieši nodomāju, vai tas ir tas pats, kuram piesēja kukuļdošanu. Un dažādu ieprieks sasniegtu rezultātu pieminēšana ir Bāča stils, viņš tā vienmēr raksta.
Un kādēļ tad Bācim Višķers ir jāpiemin ar divdomīgiem teikuma pastiprinājumiem? Bez maz vai sajūta, ka būtu labāk redzējis "sēžam", nevis skrienam. Tiesas spriedumā, kurš nav galējs, nebija minēts, ka papildus pienāktos nievājoši žurnālistu raksti un aizliegums skriet.

     [+] [-]

, 2023-08-21 21:35, pirms mēneša
Zinu zinu rakstīja: Un kādēļ tad Bācim Višķers ir jāpiemin ar divdomīgiem teikuma pastiprinājumiem? Bez maz vai sajūta, ka būtu labāk redzējis "sēžam", nevis skrienam. Tiesas spriedumā, kurš nav galējs, nebija minēts, ka papildus pienāktos nievājoši žurnālistu raksti un aizliegums skriet.
OK, izskatās pēc disleksijas gadījuma...