Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:130, Did:0, useCase: 0

Valmierā norisināsies starptautisks volejbola turnīrs veterāniem

Jānis Pārums

Sestdien, 20.novembrī, Valmierā norisināsies volejbola turnīrs veterāniem "Valmieras kauss 2010", kurā piedalīsies komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Sacensības norisināsies Valmieras Pārgaujas pamatskolā (Meža ielā 12B) un to sākums plkst. 10.30.

"Volejbola sacensības veterāniem kļuvušas jau par ikgadēju tradīciju un šogad tās norisināsies jau sešpadsmito reizi. Savu dalību jau pieteikušas komandas no Tallinas, Tartu, Pērnavas, Šauļiem, kā arī mūsu draugi no Madonas, Jelgavas, Cēsīm, Talsiem, Sēlijas novada, Ozolniekiem un Līvānu novada," informē Kocēnu novada Izglītības pārvaldes vadītāja Ieva Stiģe.

Sacensībās piedalīsies gan dāmu, gan kungu komandas vecuma grupās 45+ un 55+. Pēc sacensībām notiks apbalvošana un kopīgs atpūtas vakars. Volejbola turnīru veterāniem "Valmieras kauss 2010" organizē Valmieras volejbola klubs un atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība.

Informāciju sagatavoja:
Elīna Neimane, Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste