Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:15, Did:0, useCase: 3

Kāpēc izmantot vairākus totalizatorus?

Mārcis Martini
Mārcis Martini

Tu neiepirktos vienā veikalā, ja cits pāri ielai piedāvā zemākas cenas. Tad kāpēc daudzi spēlētaji pieturas pie viena totalizatora izmantošanas? Atbilde noteikti slēpjas ieraduma spēkā un komfortā. Ņemot vērā, ka platformas mēdz atšķirties būtiski iemācīties jaunu sistēmu var būt piņķerīgi.

Lai gan likmju veikšanai vietā kur tu jūties komfortabli ir kāda vērtība, vairāku totalizatoru izmantošana laika gaidā var sniegt lielākas priekšrocības. Online totalizatori savā starpā sīvi konkurē par klientiem, kas nozīmē, ka tu vari izmantot priekšrocības no katra piedāvājuma.

Šajā rakstā ir apkopoti pieci iemesli, kāpēc vairāki totalizatori tavā sporta likmju veikšanā var nākt par labu.

Atšķirīgi koeficienti

Ja tev būtu iespēja iegūt degvielu par 1.50 litrā vai 1.40 litrā, nebūtu loģiski izmantot dārgāko opciju. Līdzīgi, ja tu veic likmi uz spēli ar koeficientu 2.00, kāpēc gan neizmantot 2.50 piedāvājumu citviet.

Dažādi totalizatori piedāvā dažādus koeficientus pat uz vienām un tām pašām spēlēm. Lai gan koeficienti neatšķiras būtiski, atceries, ka tu atrodies vietā, kur 52% uzvaru procents un 48% uzvaru procents ir starpība starp veiksmīgu spēlētāju un netik veiksmīgu spēlētāju.

Daži var uzskatīt, ka iešana cauri četriem vai pieciem totalizatoriem, lai atrastu labākos koeficientus nav tā laika vērta, bet tā ir attieksme, kas tev nesniegs laimestus.

Bonusi un īpašie piedāvājumi

Saprotams, ka katrs totalizators centīsies piesaistīt klientus ar bonusiem un simpātiskiem īpašajiem piedāvājumiem. Spēlētājiem ir dota lieliska iespēja to izmantot savā labā, reģistrējoties vairākos totalizatoros.

Viss populārākie bonusi, protams, ir bezriska likmes, ko piedāvā gan reģistrējoties, gan arī dažādiem lielākiem sporta notikumiem par godu. Bezriska likmes var būt 50% vai mazāk procentu apmērā, gan arī visu 100%, kas nozīmē, ka zaudēt nav iespējams.

Spēlētāju likmju piedāvājums

Spēlētāju likmes ļauj fokusēties uz vienu spēles aspektu, kas potenciāli nozīmē lielākas iespējas uzvarēt.

Ņemot vērā neierobežotos scenārijus, pastāv liela iespēja, ka divi totalizatori nepiedāvās vienas un tās pašas likmes. Tāpat spēlētājs var nezināt, kādas likmes viņu varētu ieinteresēt pirms tās ir izliktas.
Šāda veida likmes, visticamāk, nekļūs par tavu pamata ienākumu avotu, taču laiku pa laikam nav slikti izmantot papildu iespējas.

Nākotnes likmju piedāvājums

Šis ir svarīgi divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, dažādi totalizatori piedāvās dažādas likmes un otrkārt,ja pat piedāvājums ir tas pats, koeficienti būs atšķirīgi.

Ņemot vērā, ka nākotnes likmes sniedz plašas izpaušanās iespējas, nevienam totalizatoram nebūs tās visas. Ja tevi interesē likme, kurš spēlētājs sezonas laikā realizēs visvairāk trīs punktu metienus, piedāvājumu nāksies meklēt starp vairākiem totalizatoriem.

Laiks

Pieredzējuši spēlētāji zina, ka laiks ir svarīgs lai atrastu labākos koeficientus. Dažādi totalizatori izliek koeficientus dažados laikus, un to svārstības atkarībā no tā tiek ietekmētas ļoti būstiski.

Ir totalizatori, kuri izliek koeficientus dienu pirms spēles, kas dod iespēju publikai laicīgi veikt likmes un attiecīgi bukmeikeriem pielāgot koeficientus. Daļa ekspertu veic likmes pirms publika ievieš savas korekcijas, kamēr citi nogaida svārstības un tad izdara savu lēmumu.

Citi totalizatori izliek savu piedāvājumu spēles dienā vai pat pāris stundas pirms to sākuma. Ja tu izmanto totalizatoru, kas tā dara, tu zaudē iespējas novērot izmaiņas, kas palīdzētu lēmuma izdarīšanā