Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:15, Did:0, useCase: 3

Rigged in Riga noslēdzies: 45 000 LVL iegūst Martins Emanuelsons

Rigged in Riga noslēdzies: 45 000 LVL iegūst Martins Emanuelsons
Betsafe.com Rigged in Riga

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā norisinājās jau piektais Betsafe.com organizētais Rigged in Riga pokera turnīrs. Cīņu par pirmo jaunizveidotās Grand Series of Poker Live turnīrus sērijas titulu uzsāka 283 dalībnieki un viņu starpā arī spēcīgākie Latvijas pokera spēlētāji, kas šo viņiem padarīja par lielāko šāda veida turnīru, kāds jebkad noticis Latvijā. Turnīra kopējais balvu fonds sasniedza 424 500 ASV dolāru apmēru.

Pēc divām spēļu dienām bija noskaidrojies fināla galds. Neskatoties uz to, ka turnīra piedalījās spēlētāji no vairāk nekā 20 valstīm, fināls izvērtās izteikti skandināvisks, jo pie fināla galda sēdās 6 somi, divi zviedri, dānis, kā arī vienīgais Latvijas pārstāvis finālā Edgars Augstkalns.

Lai arī visi pēdējās dienas dalībnieki sev jau bija garantējuši balvas vismaz 5000 latu apmērā, tomēr uzvarētāja prestižs un nepilnie 45000 LVL, kas pienākas uzvarētājam, garantēja spraigu cīņu līdz pat pēdējai partijai. Fināla galds tika izspēlēts ilgāk nekā deviņas stundas un to kā pirmie pameta Kenets Matsons, Tepo Joentausta, Kristians Salonens un Toni Ojala. Pie piektās pozīcijas kārta atstāt turnīru bija arī pēdējam latvietim, kurš līdz ar to savu pokera kapitālu trijās dienās bija papildinājis par 12 000 latu. Kā ceturtais turnīru noslēdza Janne Salonens.

Pēdējo triju spēlētāju cīņas notika vairāk nekā 3 stundas līdz ar trešo vietu un nedaudz vairāk kā 20000 latu dalību turnīrā beidza Tomi-Ville Hitti no Somijas. Tas nozīmēja, ka finālistu heads-up uzsāk dānis Mortens Mortensens ar 1 840 000 čipu un zviedrs Martins Emanuelsons ar 3.8 miljoniem čipu. Lai arī nākamo partiju laikā dānim izdevās samazināt zviedra pārsvaru čipos līdz 2.6 pret 3 miljoniem, tomēr ar to arī noslēdzās Mortensona panākumu sērija un izšķirošajā partijā viņa dūzis un devītnieks izrādījās bezspēcīgi pret Emanuelsona dūzi un kalpu.

Nākamais GSOP Live sērijas turnīrs norisināsies Maltā. Uz to jau kvalificējušies vairāki spēlētāji no Latvijas un turnīrā piedalīsies arī labākais no latviešiem šī gada Rigged in Riga Edgars Augstkalns. Kvalifikācijas turnīri Maltas posmam jau tagad pieejami Betsafe.com pokera istabā un kvalificēties iespējams jau no $2+0.2.

     [+] [-]

, 2010-10-11 14:38, pirms 12 gadiem
Uj, prieks, ka vismaz viens latvietis aizspēlējās tik tālu! Malacis!

     [+] [-]

, 2010-10-11 16:53, pirms 12 gadiem
5. vieta labs panākums.