Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Losbergs un Vismane izcīna "Pļavnieki Open" titulus

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

Losbergs un Vismane izcīna "Pļavnieki Open" titulus
Lukas Zvikas un Mikus Losbergs (pa labi) ar uzvarētāju kausiem

Aizvadītajās nedēļās tenisa centrā „Pļavnieki” norisinājās starptautiskās „Tennis Europe” jauno tenisistu sacensības „Pļavnieki Open”. U12 vecuma grupā meitenēm uzvaru guvu Daniela Vismane, bet U16 puišiem gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs tituli Mikum Losbergam.

Tenisa centrs „Pļavnieki” jau ceturto gadu pēc kārtas septembrī pie sevis pulcēja Eiropas jaunos tenisistus – divas nedēļas tur notika starptautisks jauniešu tenisa turnīrs „Pļavnieki Open”. Jaunie censoņi sacentās divās vecuma grupās – U12 vecuma grupā šis bija „Tennis Europe” 3.kategorijas turnīrs, bet U16 grupā – 2.kategorijas sacensības.

Nedēļā no 17.-23.septembrim cīņas aizvadīja U12 tenisisti un tenisistes. Labas sekmes arī Latvijai – meiteņu vienspēlēs triumfēja Daniela Vismane. Četras no piecās spēlēm viņa uzvarēja divos setos, bet finālā ar 6:4, 6:3 tika apspēlēja Sofija Golubovskaja no Krievijas. Citas mūsu sportistes tālāk par 2.kārtu netika. Šīs vecuma grupas dubultspēļu sacensībās uzvarētāju lauri Krievijas duetam Sofijai Golubovskajai un Anastasijai Tihonovai.

Puišu konkurencē U12 vecuma grupā triumfēja Krievijas pārstāvis Jans Bondarevskijs, kurš finālā ar 6:2, 6:3 pieveica savu tautieti Iļju Čubko. No Latvijas pārstāvjiem labākās sekmes Daņilam Batmanovam, kurš pusfinālā zaudēja nākamajam čempionam. Dubultspēlēs šajā vecuma grupā uzvarēja krieva Iļjas Čubko un ukraiņa Pāvela Šumeiko duets.

Bet aizvadītajā nedēļā korti piederēja U16 vecuma grupas sportistiem un arī te neizpalika bez mājinieku triumfa. Puišiem visu nedēļu lieliski spēlēja Mikus Losbergs, kurš tika līdz finālam un titula cīņā pārliecinoši tika galā ar poli Robertu Vžesinski – 6:2, 6:3. Arī dubultspēlēs Losbergam veicās ļoti labi – kopā ar lietuvieti Lukasu Zviku tika apliecināts galveno favorītu statuss. Jāpiemin, ka arī pērn Losbergs uzvarēja dubultspēlēs „Pļavnieki Open” turnīrā, tikai toreiz viņa pārinieks bija itālietis Marko Bruneroto.

Meiteņu turnīrā finālā spēlēja divas krievietes – Valērija Juščenko ar 6:3, 6:1 apspēlēja Angeliku Šapovalovu. Vienspēļu fināla neveiksminiece gan tika pie titula dubultspēlēs (kopā ar baltkrievieti Diānu Dehtereviču.

Visi U12 grupas rezultāti

Visi U16 grupas rezultāti

Izmantotie resursi:
Tennis Europe