Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Video: Gulbis: "Cilvēki domā, ka nopelnu ļoti daudz, taču tā nav"

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš
Ernests Gulbis pēc iekļūšanas "French Open" 4. kārtā sniedza interviju Anglijas TV kanālam ITV. Sarunā ar Džonu Inverdeilu Latvijas labākais tenisists pieskārās vairākām tēmām. Gulbis norādīja, ka savus uzskatus nemaina, tāpat viņam bija jāatbild uz jautājumu, vai Ernests patiešām uz junioru sacensībām devies tēva helikopterā. Gulbis ierosina pēcspēļu intervijas veikt citādāk.

Gulbis sarunas nobeigumā atzina, ka vinš apskauž tenisa lielvalstu sportistus, jo šo valstu federācijas viņiem nodrošina visu, sākot ar treneriem un beidzot ar fiziskās sagatavošanas speciālistiem. Gulbis no Latvijas nav saņēmis nevienu eiro. Pats viņš neesot bagāts, jo nopelnot tik daudz, lai varētu nosēgt izdevumus.
Vērtējums: +23
Slēpts komentārs: DidzisLV

  +6 [+] [-]

, 2014-05-30 19:26, pirms 7 gadiem
ja tev talants un darba speeks nav tev arii teetis nepaliidzees. tapeec jau tu seedi un spaidi podzinjas.
DidzisLV rakstīja: Šķiet, ka izpratne par naudas daudzumu slēpjas tajā, ka viņa mēraukla bagātībai ir tēvs!

  +5 [+] [-]

, 2014-05-30 19:28, pirms 7 gadiem
gaisma2 rakstīja: ja tev talants un darba speeks nav tev arii teetis nepaliidzees. tapeec jau tu seedi un spaidi podzinjas.
jā, un kā jau Ernests teica, tad arī ar visu talantu un darbu, bet bez nekādas $ nekur nebūtu ticis. tenisa specifika. nu ja nu vienīgi piedzimsti ar nežēlīgo Federera talantu.
Slēpts komentārs: DidzisLV

  +2 [+] [-]

, 2014-05-30 19:53, pirms 7 gadiem
ThePower rakstīja: jā, un kā jau Ernests teica, tad arī ar visu talantu un darbu, bet bez nekādas $ nekur nebūtu ticis. tenisa specifika. nu ja nu vienīgi piedzimsti ar nežēlīgo Federera talantu.
Viņš to domāja attiecībā uz Latviju!

Jo tenisa lielvalstīs tādi talanti noteikti netiek laisti garām un par finansējumu nav jādomā! Tikai jāspēlē, jātrennējas un jāattīsta savs potenciāls!

     [+] [-]

, 2014-05-30 19:56, pirms 7 gadiem
Eiropas savienība.....visiem jāprot angliski Varētu jau tulkojumu ar sabīdīt Nav visi, skolā, diemžēl angļu vaodu mācījušies Užpļaut uz tiem Tjipa, PATS VAINĪGS JA NESAPROTI!

 +10 [+] [-]

, 2014-05-30 20:00, pirms 7 gadiem
Laba intervija! Gulbja popularitāte aug līdz ar viņa spēles kvalitāti! Un Tenisa Pasaulē tas nepaliek nepamanīts! P.S. Spriežot pēc šīs intervijas mums (Latvijai) nekas cits neatliek kā lūgt Dievu,lai tuvākā nākotnē atkal kādam miljonāram piedzimst talantīgs bērns,kuru virzīt tenisā,jo savādāk ar tādu valsts un federācijas atbalstu,mums TOP tenisistu neredzēt kā savas ausis!!!

  -1 [+] [-]

, 2014-05-30 20:10, pirms 7 gadiem
Tonis rakstīja: Eiropas savienība.....visiem jāprot angliski Varētu jau tulkojumu ar sabīdīt Nav visi, skolā, diemžēl angļu vaodu mācījušies Užpļaut uz tiem Tjipa, PATS VAINĪGS JA NESAPROTI!
Izskatās, ka latviešu valoda arī skolā nav iemācīta. Ko var pļūtīt. Runāt vajag par lietu.

  +1 [+] [-]

, 2014-05-30 21:39, pirms 7 gadiem
ThePower rakstīja: jā, un kā jau Ernests teica, tad arī ar visu talantu un darbu, bet bez nekādas $ nekur nebūtu ticis. tenisa specifika. nu ja nu vienīgi piedzimsti ar nežēlīgo Federera talantu.
Es gan nedomaaju, ka Ernestam talanta buutu mazaak, vnk vinsh taa nopitni attiistiit to saacis krietni veelaak. Taa kaa izbaudam to, ka mums ir
pasaules klases tenisists, jo tuvaakajos 100 gadus cita, visticamaak, taada talanta vairs LV nebuus.

  +5 [+] [-]

, 2014-05-30 23:25, pirms 7 gadiem
DidzisLV rakstīja: Šķiet, ka izpratne par naudas daudzumu slēpjas tajā, ka viņa mēraukla bagātībai ir tēvs!
Nu to jau var tikai minēt, cik īsti viņam sezonā aiziet, bet ņemot vērā, ka par totāli visu jāmaksā pašam, tad pieļauju ka trekns 6ciparu skaitlis sezonā tāpat sanāk, tā ka par miljonāru pilnīgi iespējams viņš kļuvis tikai šosezon, bet tās jau tikai spekulācijas- nav ko citu makos līst.

  -3 [+] [-]

, 2014-05-30 23:33, pirms 7 gadiem
Ja nebūtu latvietis , tad būtu daudz vieglāk pateikt, ka esi gudrs, bet ja zini , ka Latvijā ir daudz gudru prātu , tad ir sarežģīti.

  +1 [+] [-]

, 2014-05-31 00:18, pirms 7 gadiem
gii1981 rakstīja: Laba intervija! Gulbja popularitāte aug līdz ar viņa spēles kvalitāti! Un Tenisa Pasaulē tas nepaliek nepamanīts! P.S. Spriežot pēc šīs intervijas mums (Latvijai) nekas cits neatliek kā lūgt Dievu,lai tuvākā nākotnē atkal kādam miljonāram piedzimst talantīgs bērns,kuru virzīt tenisā,jo savādāk ar tādu valsts un federācijas atbalstu,mums TOP tenisistu neredzēt kā savas ausis!!!
Būsim reāli, iespējamība, ka šajā simtgadē Latvijā uzradīsies vēl kāds Ernesta līmeņa tenisists, ir tuvu nullei... Tas gan ir skumji, bet pie vella, izbaudam šos gadus kamēr Ernests ir elitē!

  +2 [+] [-]

, 2014-05-31 01:51, pirms 7 gadiem
Pilnībā pievienojos Tevis teiktajam. Izbaudam to laiku, kad mums ir pasaules līmeņa tenisists.

KillerLoop rakstīja: Būsim reāli, iespējamība, ka šajā simtgadē Latvijā uzradīsies vēl kāds Ernesta līmeņa tenisists, ir tuvu nullei... Tas gan ir skumji, bet pie vella, izbaudam šos gadus kamēr Ernests ir elitē!

  +3 [+] [-]

, 2014-05-31 06:59, pirms 7 gadiem
laba intervija!!!

  -4 [+] [-]

, 2014-05-31 13:28, pirms 7 gadiem
Bišku pārspīlēti Ernests lieto "you know" visu laiku...besī, tiklīdz sāku pievērst uzmanību, nedaudz pabojā viņa interviju baudīšanu :/

  +1 [+] [-]

, 2014-06-01 09:53, pirms 7 gadiem
Gulbis = viens no sakarīgākajiem sportistiem LV daudziem ir grūti izteikties cik švaka valoda viņiem ir, bet te pat dzheks angliski labi izsakās! Izglītotība!

  +1 [+] [-]

, 2014-06-05 13:46, pirms 7 gadiem
Yvess rakstīja: Gulbis = viens no sakarīgākajiem sportistiem LV daudziem ir grūti izteikties cik švaka valoda viņiem ir, bet te pat dzheks angliski labi izsakās! Izglītotība!
Izglītotība? - kas tas tāds? :-)