Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Vismane pirmo nedēļu Tunisijā pabeidz ar zaudējumu dubultspēļu finālā

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Vismane pirmo nedēļu Tunisijā pabeidz ar zaudējumu dubultspēļu finālā
Daniela Vismane. Foto: LTS/Kaspars Volonts

Latvijas tenisiste Daniela Vismane sestdien kopā ar Spānijas spēlētāju Rebeku Masarovu zaudēja Monastīras ITF W15 dubultspēļu turnīra finālā.

Vismane un Masarova cietā seguma turnīrā bija izsētas ar trešo numuru un finālā cieta pamatīgu sagrāvi ar 2:6, 0:6 pret Rumānijas pāri Karola Patričija Bejenaru/Ilona Georgiana Gioraje. Viņām bija ceturtais numurs.

20 gadus vecā Vismane pirmoreiz spēlēja kopā ar 21 gadu veco Masarovu, kura 2016. gadā kļuva par "French Open" junioru čempioni, toreiz pārstāvot Šveici. Viņa zem Spānijas karoga spēlē kopš 2018. gada.

Vismane uzvarējusi trīs ITF zemākā līmeņa turnīros, visus titulus izcīnot uz sev ērtākā seguma (māla). Viņai ir divi vienspēļu tituli (Pērnava 2018 un Hērakleja 2019) un viens tituls dubultspēlēs, 2018. gadā ar Kanādas spēlētāju Petru Januškovu uzvarot Budapeštā.

Vismane šonedēļ Tunisijā, kur vienspēļu turnīrā zaudēja ceturtdaļfinālā, nopelnīja attiecīgi sešus un divus reitinga punktus. Viņa Monastīrā spēlēs arī nākamajā nedēļā.