Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Marcinkeviča pēc 3,5 gadu pārtraukuma uzvar ITF dubultspēļu turnīrā

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Marcinkeviča pēc 3,5 gadu pārtraukuma uzvar ITF dubultspēļu turnīrā
Kjara Šolla un Diāna Marcinkeviča pēc uzvaras Francijā

Latvijas trešā rakete Diāna Marcinkeviča kopā ar ASV spēlētāju Kjaru Šollu uzvarēja ITF W25 līmeņa turnīrā Kontaminā-Monžuā, pēc vairāk nekā trīs gadu pārtraukuma izcīnot dubultspēļu titulu.

Marcinkeviča un Šolla cietā seguma turnīrā Francijā bija izsētas ar pirmo numuru un finālā ar rezultātu 3:6, 6:2, 10:7 uzveica ar otro numuru izlikto Argentīnas un Šveices pāri Marija Lurdesa Karle/Ilena Inalbona.

Marcinkevičai tas ir 27. triumfs ITF dubultspēļu turnīros, kur viņa šonedēļ pārtrauca karjeras ilgāko "sausuma periodu". Marcinkevičai iepriekšējo titulu izcīnīja 2018. gada februārī, kad ar polieti Katažinu Kavu uzvarēja W25 turnīrā Altenkirhenē.

Diānai pirms tam no 2008. līdz 2018. gadam ik sezonu bija vismaz viens tituls, bet produktīvākās sezonas bija 2012. un 2017. gadā, kad viņa uzvarēja sešos turnīros. Viņai pirms šodienas panākuma bija astoņu zaudējumu sērija finālos.

Par uzvaru W25 turnīros šosezon līdz decembrim pienākas palielināts punktu daudzums, tiekot pie 65 punktiem ierasto 50 punktu vietā. Marcinkeviča WTA dubultspēļu rangā ir 362. vietā, bet ir bijusi otrajā simtā (rekords – 146. vieta).

Rīt M25 finālā Kontingbrunnā spēlēs Mārtiņš Podžus, kurš Austrijā uz māla seguma startē kopā ar grieķi Petrosu Cicipasu. Viņi izlikti ar pirmo numuru un finālā plkst. 11:30 sacentīsies ar turnīra otro izsēto duetu Davids Poljaks/Aleksandrs Ševčenko (Čehija/Krievija).