Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Vismane un Podžus uzvar ITF dubultspēļu turnīros

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Vismane un Podžus uzvar ITF dubultspēļu turnīros
Oksana Seļehmeteva un Daniela Vismane. Foto: Engie Open Biarritz

Daniela Vismane sestdien ar Krievijas tenisisti Oksanu Seļehmetevu uzvarēja Biaricas (Francija) ITF W60 turnīrā, izcīnot otro un arī karjeras vērtīgāko dubultspēļu titulu. Tikmēr Mārtiņš Podžus Telfsā (Austrija) kopā ar vietējo spēlētāju Nīlu Oberlaitneru ieguva M25 trofeju, kas viņam ir devītais panākums ITF sacensībās.

Vismane un Seļehmeteva māla seguma turnīrā triumfēja neizsētas komandas statusā. Viņas finālā ar 6:3, 7:6(5) uzvarēja ar otro numuru izsēto Lielbritānijas un Beļģijas komandu Sāra Beta Greja/Magalī Kempena. Daniela ar pārinieci 2. setā izsēja četru geimu pārsvaru (5:1), uzvaru no rokām tomēr neizlaižot.

20 gadus vecajai Vismanei tas ir otrais ITF dubultspēļu tituls, viņa pirmo izcīnīja 2018. gadā W15 turnīrā Budapeštā ar Kanādas spēlētāju Petru Januškovu.

Savukārt 18 gadus vecā Seļehmeteva, kura 2019. gadā ar Latvijas tenisisti Kamillu Bartoni uzvarēja "US Open" junioru turnīrā un tika līdz Vimbldonas finālam, ieguva jau sesto titulu, pa trim izcīnot gan šogad, gan pērn.

Uzvara W60 turnīrā dod 96 WTA punktus. Vismane dubultspēļu rangā ir 732. vietā.

Podžus un Oberlaitners Austrijā bija izsēti ar pirmo numuru un finālā ar rezultātu 7:6(5), 2:6, 10:5 uzvarēja neizsēto Austrijas pāri Filips Mišoličs/Lukass Noimaijerss. Telfsā notiek māla seguma turnīrs ārā, taču lietus dēļ lielākā daļa dubultspēļu programmas, ieskaitot finālu, tika izspēlēta hallē.

Mārtiņš ieguva devīto ITF dubultspēļu titulu, trešo reizi uzvarot M25 līmeņa turnīrā. Viņam pirmie divi panākumi bija 2018. gadā Fālunā ar brāli Jāni un 2019. gadā Kiseļakā ar Krievijas tenisistu Maksimu Ratņuku. Viņš sešus no deviņiem tituliem izcīnījis kopā ar brāli, bet pārējos trīs ar dažādiem pāriniekiem.

Par uzvaru M25 turnīros pienākas 20 ATP reitinga punkti. Podžus šonedēļ dubultspēļu rangā ir 547. vietā.