Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Bartone un Ozoliņš zaudē ITF turnīru otrās kārtas mačos

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Bartone un Ozoliņš zaudē ITF turnīru otrās kārtas mačos
Kamilla Bartone. Foto: Oeiras Open

Latvijas tenisisti ceturtdien pabeidza nedēļas vienspēļu turnīrus. Kamilla Bartone nepārvarēja otro kārtu ITF W15 turnīrā Antaljā, bet Kārlis Ozoliņš šajā posmā zaudēja M15 sacensībās Monastīrā.

Kamilla Bartone (WTA 710.) māla seguma sacensības Turcijā pabeidza ar 6:4, 4:6, 0:4 zaudējumu pret gadu vecāko turcieti Ilaju Joruku (WTA 984.). Bartone viņu 1. setā nobreikoja trīs reizes, bet mača turpinājumā nevienu reizi. Bartonei 2. setā breikbumbu realizācija 0/7, pēc tādas neveiksmes nespējot saņemties izšķirošajam seta, kuru viņa turklāt nenospēlēja pilnā apjomā

Bartonei šogad ir 2-5 bilance 2. kārtas mačos. Viņa šo barjeru spēja pārvarēt februārī Viljenā (Spānija), kur sasniegts W15 pusfināls, un pagājušajā nedēļā Oeirašā (Portugāle), kur no kvalifikācijas izdevās tikt līdz W25 turnīra 3. kārtai jeb astotdaļfinālam.

Kārlis Ozoliņš (ATP 1013.) Tunisijā uz cietā seguma ar 4:6, 3:6 zaudēja ar pirmo numuru izliktajam mājiniekam Azizam Dugazam (ATP 352.). Ozoliņam pret sešus gadus vecāko pretinieku izdevās divi breiki – pa vienam katrā setā, kad viņam jau bija deficīts, bet pats tika nobreikots piecas reizes, saservējot 11 dubultkļūdas.

Ozoliņam pēc šodienas sakāves sezonā ir 3-9 bilance, viņam šogad vēl ne reizi nav izdevies uzvarēt divos mačos pēc kārtas. Ozoliņš janvārī sezonas pirmajā turnīrā Manakorā tika līdz M15 ceturtdaļfinālam, taču tas bija iespējams ar tikai vienu uzvaru, jo 2. kārtas pretinieks no mača atteicās.

Ozoliņš Monastīrā vēl turpina dubultspēļu turnīru, kur kopā ar Vāciju pārstāvošo Robertu Štrombahu sasniedza pusfinālu. Tikmēr vienspēli pārtraukusī Bartone vēlāk bija spiesta izstāties no dubultspēļu turnīra, kur viņai ar Austrālijas spēlētāju Olīviju Gadeki šodien bija plānots ceturtdaļfināla mačs.