Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 3

Ostapenko un Pavļučenkova tiek līdz mačam pret Madrides turnīra pirmo duetu

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Ostapenko un Pavļučenkova tiek līdz mačam pret Madrides turnīra pirmo duetu
Aļona Ostapenko. Foto: EPA/Scanpix

Aļona Ostapenko kopā ar Krievijas tenisisti Anastasiju Pavļučenkovu sestdien pārvarēja Madrides WTA 1000 dubultspēļu turnīra pirmo barjeru, ar rezultātu 6:1, 5:7, 10:7 uzveicot Japānas un Kazahstānas pāri Makoto Ninomija/Jaroslava Švedova.

Aļona Ostapenko Madridē spēlē kopā ar Pavļučenkovu, nevis savu regulāro pārinieci Ludmilu Kičenoku (abām kopā šogad viens fināls un divi ceturtdaļfināli), jo nebija zināms, vai viņa dosies uz Spānijas galvaspilsētu.

Ostapenko vienspēļu turnīrā iekļuva kā pēdējā, bet dubultspēlēm nebija pieteikusies, tāpēc Kičenokai nācās spēlēt ar citu pārinieci. Viņa kopā ar rumānieti Moniku Nikulesku zaudēja 1. kārtā. Plānots, ka nākamajā turnīrā Romā Ostapenko atkal spēlēs ar Kičenoku.

Latvijas tenisa līdere Madrides dubultspēļu turnīru sāka ar uzvaru pār bijušo čempioni. Divu "Grand Slam" titulu īpašniece Švedova šeit pirms sešiem gadiem triumfēja kopā ar Austrālijas spēlētāju Keisiju Delakvu.

Ostapenko trešo reizi spēlē Madridē, kur labāko rezultātu sasniedza pirms diviem gadiem, kad ar Veru Zvonarjovu tika līdz pusfinālam. Ostapenko ar šodien gūto uzvaru aizstāvējusi 120 no 390 punktiem. Nākamais mačs pret turnīra pirmo izsēto pāri Elīze Mertensa/Sūveja Šjē.