Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2961, Did:0, useCase: 3

Maiami 1/8 fināliste Ostapenko: "12 dienas biju slima, tāpēc grūti tikt atpakaļ" (+video)

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Maiami 1/8 fināliste Ostapenko: "12 dienas biju slima, tāpēc grūti tikt atpakaļ" (+video)
Aļona Ostapenko. Foto: Jimmie48 / WTA

Floridas metropolē Maiami turpinās "WTA 1000" turnīrs uz cietā seguma. Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko sestdien iekļuva astotdaļfinālā un priecājās par paveikto, ņemot vērā iepriekš pārciesto slimību.

Indianvelsas "WTA 1000" turnīrā slimības dēļ (auss infekcija ar saaukstēšanās simptomiem un temperatūru) neizdevās parādīt labāko sniegumu. Tagad ir sasniegts Maiami "WTA 1000" astotdaļfināls. "Indianvelsā biju slima. 12 dienas biju slima, lietoju antibiotikas un centos izveseļoties. Cerēju, ka varēšu spēlēt Maiami. Šodien ir varbūt trešā diena, kad jau jūtos tiešām labi. Grūti tikt atpakaļ pēc slimības, bet tagad esmu priecīga par uzvaru," televīzijas tiešraidē atklāja pasaules 22. rakete Aļona Ostapenko.

Maiami trešajā kārtā ar 6:2, 4:6 un 6:3 tika apspēlēta brazīliete Beatrise Hadada-Maija (WTA 14.), kaut gan rangā augstāk esošajai tenisistei bija krietni lielāks atbalsts tribīnēs, jo Floridā dzīvo daudz brazīliešu. "Protams, tribīnes pārsvarā bija pret mani, pat mazliet ar necieņu," norādīja Latvijas tenisiste, kura iepriekš tiesnesei žēlojās par brazīlietes līdzjutējiem. "Bet paldies tiem, kuri mani atbalstīja, to es ļoti novērtēju. Lepojos ar sevi, jo cīnījos. Šodien jutos kā futbola mačā." Tribīnēs bija arī pāris Latvijas karogi.

"Treniņos smagi strādāju pie tā, lai mana spēle būtu stabilāka. Zinu, ka varu labi iesist bumbu, bet svarīgs ir pastāvīgums un pārliecība par saviem spēkiem," atklāj Ostapenko. "Kad šodien biju iedzinējos ar 1:3, centos atspēlēties un cīnīties līdz pēdējam punktam. Viņa ir lieliska spēlētāja un spēlēja ļoti labi, tāpēc bija mazliet grūti. Lepojos, ka man izdevās. Paldies, ka atnācāt uz spēli!"

Video: WTA