Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:346, Did:0, useCase: 0

Tiafo saslimis ar "Covid-19" un izstājas no ASV labāko tenisistu turnīra

Andrejs Siliņš

Tiafo saslimis ar "Covid-19" un izstājas no ASV labāko tenisistu turnīra
Frenciss Tiafo. Foto: AFP / Scanpix

ATP pasaules ranga 81. numurs un ASV astotā rakete Frensiss Tiafo sestdien saņēmis pozitīvas analīzes koronavīrusa testā, līdz ar to neturpinās dalību turnīrā Atlantā, kurā piedalās astoņi labākie amerikāņu tenisisti.

Pārbaudes turnīrā Atlantā, kurā piedalās astoņi šobrīd labākie ASV tenisisti pēc pasaules ranga, Tiafo piektdien turnīra ceturto numuru Semu Kveriju, taču pēc spēles sastapās ar "Covid-19" simptomiem, līdz ar to tenisistam tika veikts koronavīrusa tests. Tas izrādījās pozitīvs, un 22 gadus vecais Tiafo no turnīra izstājies, bet viņa vietā sacensības turpinās Kristofers Jubenkss.

Tiafo, kurš 2019. gadā spēlēja "Australian Open" ceturtdaļfinālā, savā "Twitter" kontā informēja, ka trenējies Floridā un pirms nedēļas veicis testu, kas bijis negatīvs. Tagad Tiafo sācis karantīnas periodu, pēc kā veiks atkārtotu testu. Savukārt turnīra pārstāvji norādījuši, ka sākta rūpīga apkārtnes un telpu tīrīšana. Turnīrā bija iespēja iekļūt arī skatītājiem, turklāt nevalkājot maskas. Tagad šī prasība varētu mainīties.

Kamēr oficiāli turnīri netiek rīkoti (šobrīd aizliegums ir spēkā līdz augustam), pasaulē tiek organizēti dažādi pārbaudes vai draudzības turnīri. Skaļākais no tiem bija pasaules ranga līdera Novaka Džokoviča jūnija vidū organizētā Adrijas tūre, kurā nebija stingras veselības drošības prasības. Nedēļu pēc turnīra sākšanās Grigorijs Dimitrovs saņēma pozitīvas "Covid-19" testa analīzes, bet vēlāk tādas tika konstatētas vēl vairākiem tenisistiem, tostarp pašam organizatoram Džokovičam.

Izmantotie resursi:
https://apnews.com/