Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:6, Did:0, useCase: 3

Ranga līdere Švjonteka traumas dēļ nespēlēs Maiami turnīrā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Ranga līdere Švjonteka traumas dēļ nespēlēs Maiami turnīrā
Iga Švjonteka. Foto: Jimmie48 / WTA

LETA--PA Media/DPA. Pagājušā gada Maiami "WTA 1000" sērijas tenisa turnīra čempione poliete Iga Švjonteka izstājusies no sacensībām ribu savainojuma dēļ.

Pasaules ranga līderei ceturtdien turnīra otrajā kārtā bija paredzēta spēle ar amerikānieti Klēru Liu. Savukārt ceturtajā kārtā varēja sanākt spēkošanās ar Latvijas labāko tenisisti Aļonu Ostapenko (ja tiktu tik tālu).

Tomēr Švjonteka paziņojumā sociālajos medijos atklāja, ka viņai kopš pagājušā mēneša turnīra Katarā, kurā viņa uzvarēja, sāp ribas.

Poliete apstiprināja, ka ņems pārtraukumu un izlaidīs arī Billijas Džīnas Kingas kausu aprīlī.

"Jūs zināt, ka sacensību laikā Dohā un pēc tam es cīnījos ar spēcīgu infekciju. Man bija atļauts spēlēt, bet stiprs klepus izraisīja ribu savainojumu.

"Mēs centāmies tikt ar to galā un turpināt spēlēt tik ilgi, cik tas man bija droši," raksta sportiste. "Diemžēl es joprojām izjūtu lielu diskomfortu un sāpes, nevarot sacensties. Man ir jāpaņem pārtraukums, lai atgūtos, un jāizlaiž sacensības Miami un Billijas Džīnas Kingas kausā.

Švjontekas vietu Maiami sacensībās ieņems austriete Jūlija Grabhere.

Izmantotie resursi:
LETA