Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 3

Video: Kad skatītāju izklaidēšana maksā izstāšanos gandrīz uzvarētā mačā

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš
Savos mačos uz publiku vienmēr spēlējošais Vācijas tenisists Dastins Brauns Monpeljē turnīrā tik ļoti aizrāvās ar skaistu sitienu izpildīšanu, ka guva muguras savainojumu, kas viņam liedza nospēlēt pilnu spēli. Brauns bija tikai trīs punktu attālumā no uzvaras gūšanas, tāpēc izstāšanās divtik sāpīga.
Vērtējums:
Slēpts komentārs: punna

  +5 [+] [-]

, 2018-02-08 10:37, pirms 5 gadiem
Kas tur debīls? Lielisks sitiens tādā situācijā.

 +13 [+] [-]

, 2018-02-08 11:07, pirms 5 gadiem
Neredzéju nekádu spéléšanu uz publiku. Virsraksts tendenciozs un nesaprotams. Trauma tika gūta nevainīgā situācijā - tas gan, bet....kur te bija skatītāju izklaidēšana ??!!

  -4 [+] [-]

, 2018-02-08 11:53, pirms 5 gadiem
tapirs19 rakstīja: Neredzéju nekádu spéléšanu uz publiku. Virsraksts tendenciozs un nesaprotams. Trauma tika gūta nevainīgā situācijā - tas gan, bet....kur te bija skatītāju izklaidēšana ??!!
Esi kādreiz tenisa raketi turējis rokā?

     [+] [-]

, 2018-02-08 12:01, pirms 5 gadiem
sabikas rakstīja: Esi kādreiz tenisa raketi turējis rokā?
Dažas reizes esmu uzspēlējis tenisu, bet tā simboliski.

Konkrētajā epizodē es arī nesaskatu nekādu māžošanos un spēlēšanu uz skatītājiem. Izspēlē bija strauja un, izskatījās, neveikla pārvietošanās, varbūt tajā brīdī kaut ko sačakarēja.

Bet drīzāk vienkārši bija dota komanda nepabeigt maču.

  -3 [+] [-]

, 2018-02-08 14:15, pirms 5 gadiem
Pārāk zīmējās.

     [+] [-]

, 2018-02-08 18:06, pirms 5 gadiem
Jā uzspēlēja uz publiku, bet konkrētajā situācijā tam nav nekāda tieša sakara ar traumu, ja būtu Bekera stilā lecis un roku salauzis, tad tā varētu teikt. Parasts negadījums, kas varēja gadīties arī spēlējot "pareizi". Starp citu spēle pa vietu ar šķietami neloģiskiem sitieniem ir arī Federera jājamzirdziņš. Tas, ka šādi spēlēt nav pieņemts un dominē tupa spēka spēle, kas, strap citu, ilgtermiņa noved pie daudz nopietnākām hroniskām traumām gandrīz neizbēgami, nenozīmē, Ka Dastins rīkojas nepareizi. Piemēram, nospēlēt starp kājām ar sitienu ļoti retos gadījumos ir loģiski (gandrīz vienmēr 'būtu racionālāk pamēģināt sveci uzmest, bet šis sitiens mēdz nostrādāt jo var likt pretiniekam atslābināties un pat, ja nesanāk nav liela nelaime, jo epizode tā pat ir zaudēta. Kādēļ neiepriecināt publiku? Basī arī vienatnē pie groza nav jēgas dankot, bet vairums to dara.

  +2 [+] [-]

, 2018-02-09 13:46, pirms 5 gadiem
varētu jaunu virsrakstu -
Kad Valdis Bērziņš ir nekompetents žurnālists un izdomā spekulatīvu virsrakstu.