Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 3

Video: Lietuvietis kļūdas pēc izlādē dusmas uz citu ekipāžu un vēlāk atvainojas ar kūku

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš
Dažreiz gadās arī tā. Tā varētu raksturot atgadījumu, kas notika Dakāras rallija pirmajā ātrumposmā. Lietuvietis Vaidotas Žala Dakāras rallija pirmā ātrumposma laikā, izvairoties no sadursmes, bija spiests samazināt ātrumu, kas beidzās ar to, ka viņš iesēdās smiltīs. Pēc finiša Žala pamanīja automašīnu, kura, viņaprāt, visticamāk, viņam patraucēja, un devās izlādēt dusmas uz minēto ekipāžu. Taču izrādās, ka Žala sajauca bagijus un brāļi Tims un Toms Koroneli nebija vainīgi. Jau tobrīd Žala atvainojās, ka sajaucis automašīnas.

Vēlāk vakarā incidents tika atrisināts ar kūku, kuru Žala nogādāja brāļiem Koroneliem. ''Tas ir mūsu draugs no Lietuvas. Viņš atnāca ar kūku atvainoties mums. Ziniet kāpēc? Mums bija lielas, lielas diskusijas. Nevis mums, bet viņam, jo mēs nezinājām, par ko viņš runā.'' Žala smejoties un jokojot piebilda, ka esot gribējis tobrīd nogalināt viņus. Brāļi nobeigumā atzina, ka viņiem ar šo incidentu nav nekādu saistību un ka Žala šādi ar brāļiem var rīkoties tik ilgi, kamēr viņam būs kūka, ko iedot brāļiem.

Jāatzīmē, ka ekipāža, kura Žalam patraucēja, vakar piedzīvoja avāriju.
Vērtējums:
Epizode, par ko dusmīgs bija Žala (59 sek)

Žalas atvainošanās:

     [+] [-]

, 2022-01-04 14:19, pirms 7 mēnešiem
Īsti nesaprotu, par ko leitis tur ir nikns. Priekšā braucošais piebremzēja, lai pārvarētu šķērsli. Labi, ka franču vecmeistars tāds mierīgs bija, bet varēja redzēt, ka daudz netrūka, lai uzšautu Žalam.

  +5 [+] [-]

, 2022-01-04 20:56, pirms 7 mēnešiem
Tas čalis priekšā bremzēja,un riktīgi aizrāva pa labi,tieši priekšā Žalam. Ļoti bīstams manervs.

  +2 [+] [-]

, 2022-01-04 21:00, pirms 7 mēnešiem
Priekšā braucošais pēc gravas padeva pa labi un leitim vajadzēja bremzēt.

  -2 [+] [-]

, 2022-01-04 22:34, pirms 7 mēnešiem
Leitis pats nolohojās

     [+] [-]

, 2022-01-05 19:06, pirms 7 mēnešiem
Leitis pats losis, gāja garām nepiemērotā vietā.