Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 3

Novembrī ''Latvijas Radio'' skanēs Latvijas hokeja izlases ierunātas pasakas

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Novembrī ''Latvijas Radio'' skanēs Latvijas hokeja izlases ierunātas pasakas
Latvijas hokeja izlase. Foto: IIHF

''Latvijas Radio'' informē, ka no šodienas līdz pat 16. novembrim ''Radioteātris'' piedāvā vakara pasaciņas pašiem mazākajiem, kuras turklāt ierunājuši Latvijas hokeja izlases spēlētāji un treneri.

Latvijas Radio „Radioteātris” piedāvā unikālu pirmatskaņojumu pašiem mazākajiem – vakara pasaciņas, ko ierunājuši Latvijas hokeja izlases spēlētāji un treneri. Pirmā pasaciņa, ko ierunājis Artūrs Irbe, būs klausāma jau šovakar, 1. novembrī, plkst. 20.45 Latvijas Radio 1 kanālā, kā arī Latvijas Radio mājaslapā un mobilajā lietotnē. Vakara pasaciņas LR1 ēterā skanēs katru vakaru no 1. līdz 16. novembrim.

„Bija patīkami sastapties ar puišiem, kurus uz ledus esam pieraduši redzēt skarbus, stiprus, brīžiem pat nežēlīgus, pavisam citā ampluā. Viņiem ierunājot pasaciņas, pavērās vēl citas šķautnes – maigas, liriskas, brīžiem pat draiskas. Bet no tiem spēlētājiem, kuriem pašiem jau ir bērni, jautās arī tēvišķa dzirksts. Domāju, ka šie ieraksti iepriecinās un iedvesmos daudzus bērnus, jo ierakstu laikā es jutu puišu pozitīvo attieksmi gan pret to ko viņi dara, gan savu zemi un tās cilvēkiem,” norāda Latvijas Radio „Radioteātris” vadītāja Māra Eglīte.

No 1. līdz 16. novembrim katru vakaru LR1 ēterā mazākie klausītāji varēs dzirdēt latviešu un cittautu pasakas, ko ierunājuši Artūrs Irbe, Kaspars Daugaviņš, Rodrigo Ābols, Renārs Krastenbergs, Lauris Dārziņš, Artūrs Šilovs, Mārtiņš Dzierkals, Uvis Balinskis, Oskars Cibuļskis, Kristers Gudļevskis, Harijs Vītoliņš, Andris Džeriņš, Rihards Bukarts, Ralfs Freibergs un Oskars Batņa.

Kaspars Daugaviņš, kura balsī izskanēs latviešu tautas pasaka „Skopais saimnieks un ganuzēns”, atzīst, ka, lai gan, viņaprāt, hokeju spēlēt ir grūtāk nekā ierunāt pasaciņas, tomēr arī tas nebūt nav bijis tik viegli. „Lasīju pasaku tieši tā, kā es to daru saviem bērniem, un no sirds izbaudīju šo procesu. Ticu, ka ierakstu būs interesanti klausīties gan manām meitām, gan citiem bērniem. Konkrēto pasaku nebiju dzirdējis, un jāsaka, ka man pašam tā ļoti patika,” atzīst Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš.

     [+] [-]

, 2023-11-01 18:48, pirms 4 mēnešiem
Lieliski!

Kad vēl nebija interneta laikmets, un ne visām omītēm laukos bija TV aparāti, tie raidījumi 20:45 bij kaut kas tiešām labs!

  +2 [+] [-]

, 2023-11-02 09:00, pirms 4 mēnešiem
Izcili! Mans četrgadnieks katru vakaru varētu šādi aiziet gulēt, klausoties kā zināmi sportisti stāsta pasakas. Varētu līdzīgi ar basketbolistiem, futbolistiem utt..

     [+] [-]

, 2023-11-03 14:26, pirms 4 mēnešiem
Number 0 rakstīja: Izcili! Mans četrgadnieks katru vakaru varētu šādi aiziet gulēt, klausoties kā zināmi sportisti stāsta pasakas. Varētu līdzīgi ar basketbolistiem, futbolistiem utt..
Basketbolisti ok!
Bet iedomājos futbolisti, tās mokas pēc iepriekšējas spēles zāģa 0:5, viņi to pasaku ierunātu šausmu filmas cienīgā valodā!