Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:2510, Did:0, useCase: 1
55

Hokejistu emocijas, atgriežoties mājās no Sočiem

Ceturtdien Latvijā no Ziemas olimpiskajām spēlēm Sočos atgriezās Latvijas hokeja izlase, kas ar savu sniegumu pārsteidza sporta pasauli.Mūsējo ceļš līdz Soču olimpiskajām spēlēm apskatīts filmā "Sapnis... Soči" Filma par Sandi Ozoliņu un viņa komandu...
160

Filma par Sandi Ozoliņu un viņa komandu "Sapnis... Soči"

7. februārī, tieši pirms gada Latvijas hokeja izlase uzsāka cīņu par ceļazīmi uz Soču olimpiskajām spēlēm. Izlases kapteinis Sandis Ozoliņš šodien saka, ka nu jau tā ir vēsture, un tagad jādomā par pirmo maču olimpiādē. Portāla Sportacentrs.com autoru Kristapa Driķa un Jāņa Celmiņa veidotā filma ļaus mums visiem atcerēties emocionālos notikumus pirms gada Rīgā. Filmu caurvij hokeja izlases kapteiņa un olimpisko spēļu Sočos karognesēja Sanda Ozoliņa emocionāls stāsts par kvalifikācijas turnīru un atmiņām, kas kapteinim iespiedušās dziļi sirdī… Baudiet! Filma tapusi ar "Latvijas Mobilā Telefona" atbalstu.
Sandis Ozoliņš olimpisko spēļu atklāšanā 
Foto: IIlmārs Znotiņš, sochi2014.olimpiade.lv
15

CNN materiāls par Sanda Ozoliņa karjeru

CNN televīzija izveidojusi video materiālu par Latvijas izlases kapteini Sandi Ozoliņu.Plašāks teksta materiāls ir ŠEIT.Foto: IIlmārs Znotiņš, sochi2014.olimpiade.lvVideo: CNN.
5

SA+ hokejs: Sorokins analizē hokeja izlases maiņu virknējumus

Šoreiz SA + eskperts Oļegs Sorokins kopā ar Jāni Celmiņu analizēs Latvijas hokeja izlases iespējamos maiņu virknējumus.
8

SA+ hokejs: Kura ir olimpiskā hokeja turnīra favorīte?

Šoreiz SA + eskperts Oļegs Sorokins kopā ar Jāni Celmiņu analizēs Olimpiskā hokeja turnīra grupu sadalījumu un iespējamos komandu līderus.
26

Daugaviņš zina, kā izmantot Soču dīvainības, olimpieši būs vasarīgāki

Šorīt Latvijas un Lietuvas olimpieši tika pavadīti uz Soču Ziemas olimpiskajām spēlēm. Kopā ar hokeja izlasi uz Sočiem devās arī Latvijas prezidents - Andris Bērziņš.
69

Šodien "Sapnis...Soči" pirmizrāde LMT mobilajā vidē

Ar Latvijas Mobilā Telefona (LMT) atbalstu šodien dienasgaismu ieraudzījusi portāla Sportacentrs.com autoru Jāņa Celmiņa un Kristapa Driķa veidota filma par Sanda Ozoliņa atgriešanos Latvijas izlasē, kā arī mūsu valstsvienības ceļu uz olimpiskajām spēlēm, filmas nosaukums – „Sapnis… Soči”. LMT saviem klientiem pašiem pirmajiem piedāvā bezmaksas filmu noskatīties jau šodien m.lmt.lv/tv , bet jau rīt tā visiem būs skatāma arī portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV. Šodien piedāvājam noskatīties filmas treileri.
32

Ozoliņš: ''Dažiem es patīku, daži uzskata, ka esmu kretīns...''

Lavijas hokeja izlases izredzes uz olimpisko medaļu Sočos varbūt nav dižas, tomēr šīs komandas startiem Latvijā sekos līdzi ar milzīgu uzmanību un cerībām. Valstsvienības priekšgalā – kapteinis Sandis Ozoliņš. Februāra Sporta Avīzes numurā, kas kioskos un pastkastēs nonācis šodien, lasāma lielā intervija ar Sandi. Kādās noskaņās tā ritēja, pavisam nelielu ieskatu sniegs šis videofragments. Garāks sarunas fragments – SA+ vietnē.
30

Latvijas hokejisti aizvada pirmo treniņu pirms Sočiem

Nākamās nedēļas nogalē Krievijas kurortā Sočos sāksies 2014. gada olimpiskās spēles, uz kurām Latvija vedīs 58 sportistus. Šodien pirmo treniņu aizvadīja hokeja izlase, taču laukumā devās tikai 12 spēlētāji, bet galvenais treneris Teds Nolans vienībai pievienosies pēc galamērķa sasniegšanas. Portāls Sportacentrs.com aprunājās ar viņa palīgu Tomu Kūlenu un diviem aizsardzības balstiem – Krišjāni Rēdlihu un Oskaru Bārtuli.
32

Ozoliņš: "Nest Latvijas karogu būs nozīmīgs brīdis dzīvē"

Latvijas Olimpiskā komiteja pavēstījusi, ka Latvijas delegācijas karogu Soču ziemas olimpiskajās spēlēs nesīs hokejists Sandis Ozoliņš.