Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2988, Did:0, useCase: 3

Skujiņš un Rožlapa kļūst par Latvijas čempioniem individuālajā braucienā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Skujiņš un Rožlapa kļūst par Latvijas čempioniem individuālajā braucienā
Toms Skujiņš. Foto: Latvijas Riteņbraukšanas federācija

LETA. Par Latvijas čempioniem šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā trešdien Kuldīgas novada Vangā Baltijas valstu čempionāta ietvaros kļuva Toms Skujiņš un Dana Rožlapa.

Vīriešiem 34 kilometrus Skujiņš ("Trek Segafredo") veica 41 minūtē un 25,8 sekundēs. Viņš par 57,2 sekundēm apsteidza Kristu Neilandu no "Israel - Premier Tech" vienības un par minūti un 47,4 sekundēm - savu komandas biedru Emīlu Liepiņu. Startēja četri dalībnieki.

Sievietēm 17 kilometrus visātrāk veica Rožlapa, finišējot pēc 23 minūtēm un 14 sekundēm. Sudraba godalgu nopelnīja Lija Laizāne ("Eneicat - RBH Global"), kura uzvarētājai zaudēja divas minūtes un trīs sekundes, bet bronzas - Anastasija Karbonāri ("Valcar - Travel & Service"), kura Rožlapai piekāpās divas minūtes un 35 sekundes. Startēja deviņas riteņbraucējas.

Deviņu braucēju konkurencē U-23 grupā uzvarēja Rodžers Petaks no ZZK komandas, 34 kilometrus veicot 44 minūtēs un 36,7 sekundēs. Par 23,5 sekundēm viņš apsteidza Matīsu Kalveršu no "Astana" attīstības komandas un par 38,9 sekundēm - Aleksu Krastu no "Team Ampler - Tartu2024" komandas.

Junioriem 17 kilometrus garajā distancē uzvarēja Gusts Lapiņš, finišējot pēc 23 minūtēm un 28 sekundēm. Otrais finišēja Dāvis Gludavs (+0:20), trešais - Rihards Reinfelds (+0:21).

Juniorēm par uzvarētāju kļuva Laura Belohvoščika, kura desmit kilometrus veica 17 ar pusi minūtēs. Viņa par 45 sekundēm apsteidza Rūtu Zibeni un par minūti un astoņām sekundēm - Lindu Eihmani.

Čempionāts Kuldīgas apkārtnē norisināsies līdz 26. jūnijam, kad trasē grupas braucienā dosies elites sportisti.

     [+] [-]

, 2022-06-23 03:11, pirms 6 dienām
Tik 4 dalibniek..baig lab priekš sportveid neizklausās.. Lāb var saprast, tipa, specifisk disciplīn, bet nu 4 dalibniek, un citās disciplīnās jau ar diž daudzāk nesalasījās...toties,medaļas ieguva proporcionāli lielāks skaits censoņu, kas riteņbraukšanā kā tādā nav nemaz tik biež, jo pārsvarā jau mauc grupā 150,no kuriem cik ta vispār dabū to bleķ.. Cerams, grupas brauciens pa wisām trim valstīm kopā jau būs solīdāks!

     [+] [-]

, 2022-06-23 10:45, pirms 6 dienām
uldiso rakstīja: Tik 4 dalibniek..baig lab priekš sportveid neizklausās.. Lāb var saprast, tipa, specifisk disciplīn, bet nu 4 dalibniek, un citās disciplīnās jau ar diž daudzāk nesalasījās...toties,medaļas ieguva proporcionāli lielāks skaits censoņu, kas riteņbraukšanā kā tādā nav nemaz tik biež, jo pārsvarā jau mauc grupā 150,no kuriem cik ta vispār dabū to bleķ.. Cerams, grupas brauciens pa wisām trim valstīm kopā jau būs solīdāks!
grupas braucienā noteikti būs krietni vairāk dalībnieku. ITT distancē vienmēr bijis mazāk dalībnieku, lai gan citās grupās ir vairāk kā elitē:

https://lrf.lv/images/start_list_BC...

     [+] [-]

, 2022-06-23 10:46, pirms 6 dienām
Prieks būs arī turpmāk redzēt Tomu Latvijas karoga krāsu krekliņā lielajās riteņbraukšanas sacensībās.