Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:365, Did:0, useCase: 0

Veronā BMX sezonas atklāšanu sabojā lietus

Emils Ozerinskis

Veronā BMX sezonas atklāšanu sabojā lietus
Helvijs Babris. Foto: Zumapress/Scanpix

Spēcīgās lietavas un stiprais vējš neļāva aizvadīt pilnas sacensību programmas Itālijas pilsētā Veronā notikušajās UEC Eiropas kausa pirmā un otrā posma sacensībās.

Sestdien notikušā UEC Eiropas kausa pirmā posma norisi būtiski ietekmēja spēcīgais lietus. Tas lika apturēt elites un junioru sacensības jau pēc elites vīru sešpadsmitdaļfināla braucieniem. Vietu sadalījums tika noteikts pēc pēdējo braucienu rezultātiem. No Latvijas elites vīriem visaugstāk ierindojās Helvijs Babris, kurš tika klasificēts 18. vietā.

Svētdien Veronā nokrišņi turpinājās. Elites un junioru sacensības noritēja līdz ceturtdaļfināla fāzei. Sākoties junioru pusfināliem, lietus un vējš pieņēmās spēkā. Tas likta sacensību norisi apturēt. Vīru elitē no Latvijas braucējiem kā vienīgais astotdaļfināla barjeru sasniedza Kristens Krīgers. Viņš cīņā par ceturtdaļfinālu savā braucienā ieņēma piekto pozīciju un tālāk netika. Sieviešu elitē Vineta Pētersone dienu iesāka ar ceturto pozīciju pirmās kārtas braucienā, kamēr Līva Lizete Glāzere bija trešā junioru meiteņu grupas pirmās kārtas braucienā. Tālākas sacensības gan tika pārtrauktas.

Izmantotie resursi:
https://lrf.lv/