Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

"Tour de France" čempions Pogačars pagarina līgumu ar AAE komandu līdz 2027. gadam

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

"Tour de France" čempions Pogačars pagarina līgumu ar AAE komandu līdz 2027. gadam
Tadejs Pogačars. Foto: AFP/Scanpix

Slovēņu šosejas riteņbraucējs Tadejs Pogačars, kurš šogad otro reizi uzvarēja daudzdienu velobraucienā "Tour de France", ir pagarinājis līgumu ar "UAE Team Emirates" līdz 2027.gadam, piektdien paziņoja komanda.

22 gadus vecais slovēnis, kurš nesen izcīnīja arī bronzas medaļu Tokijas olimpiskajās spēlēs, parakstījis "vienu no garākajiem līgumiem profesionālās riteņbraukšanas vēsturē", teikts paziņojumā. "Esmu patiesi priecīgs, ka varu veltīt savu nākotni komandai un palikt šeit turpmākos gadus," komandas paziņojumā citēts Pogačars.

"Es šeit jūtos kā mājās, tā ir kā liela ģimene. Šī komanda man ir ļoti piemērota, un man ir paveicies teikt, ka esmu atradis ne tikai kolēģus, bet arī draugus," saka riteņbraucējs. "Esmu sajūsmā par turpmākajiem gadiem un to, ko tie sniegs. Cerams, ka tie man un komandai būs panākumiem bagāti. Ceru, ka mēs daudzus bērnus iedvesmojam braukt ar velosipēdiem."

Pogačars pirmo reizi parakstīja līgumu ar komandu 2019. gadā, un piektdienas paziņojums skar viņa trešo līguma pagarinājumu. 2020. gadā viņš pagarināja līgumu līdz 2024. gadam un 2021. gada sākumā - vēl uz diviem gadiem.

Pogačars ir arī Tokijas olimpisko spēļu bronzas laureāts grupas braucienā.

Izmantotie resursi:
LETA