Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 3

Uz novembri atlikta "Kontadora lietas" izskatīšana

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Uz novembri atlikta "Kontadora lietas" izskatīšana
Alberto Kontadors
Foto: Reuters/Scanpix

Otro reizi pārcelta Spānijas riteņbraucēja Alberto Kontadora dopinga lietas noklausīšanās. Jaunais termiņš, ko noteikusi Sporta Arbitrāžas tiesa (CAS), ir šī gada novembris.

Sākotnēji CAS savs spriedums bija jāpaziņo vēl pirms "Tour de France". Noklausīšanās tika pārcelta uz augusta sākumu, taču arī jaunnedēļ tā nenotiks. Šodien kļuvis zināms, ka tagad noklausīšanās pārcelta uz novembri.

CAS ziņojumā sacīts, ka sēde uz novembri pārcelta pēc Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) pieprasījuma un jaunajam datumam piekritušas visas četras lietā iesaistītās puses – bez CAS un WADA arī Starptautiskā Riteņbraukšanas savienība (UCI) un Spānijas Riteņbraukšanas federācija. Sēdes pārcelšana un vēlāku laiku ļaus visām pusēm iesniegt papildinātas dokumentu versijas, it īpaši tas attiecas uz specifiskiem jautājumiem.

Atgādinām, ka visa jezga sākās pēc 2010. gada "Tour de France", kura laikā Kontadors (pērn kļuva par Francijas tūres čempionu) tika pieķerts dopinga lietošanā (klenbuterols). Spānijas sportists tajā vainoja nekvalitatīvas pārtikas lietošanu. Maijā Spānijas Riteņbraukšanas federācija izvirzīja prasību Kontadoru attaisnot dopinga lietošanā. Pret to iebilda UCI un WADA, iesniedzot prasību CAS.

Izmantotie resursi:
Sky Sports | Sport News

     [+] [-]

, 2011-07-26 19:18, pirms 12 gadiem
Nu tad lai mēģina Velta Espania...

  +1 [+] [-]

, 2011-07-26 19:21, pirms 12 gadiem
pins19 rakstīja: Nu tad lai mēģina Velta Espania...
Ko tad??

     [+] [-]

, 2011-07-26 19:28, pirms 12 gadiem
Skandaals! Klenbuterols sangrijaa! Nabaga nevainiigais upuris! Cerams, sveetaa Dievmaate atveers tieshesnu praatus un neliks diskvalificeet nabadzinju, kursh tachu taa puuleejaas, lai, nu, juus jau zinaat...

  +2 [+] [-]

, 2011-07-26 21:22, pirms 12 gadiem
Ak dies nu cik var vilkt? Varbūt tad uzreiz atlikt uz 2035. gadu un miers...kādas tur vēl papildinātas dokumentu versijas? Gads jau pagājis - ko tur vēl ko papildināt. No vienas puses tas tač ir pilnīgs cirks, ka veselu gadu pilnīgi oficiāli iespējams nobrauc diskvalificēts sportists...ne velti jau Giro laikā runāja, ka cīņa par 2. vietu ir sīvāka kā jebkad, jo pilnīgi iespējams, ka 2. vieta var izrādīties vēlāk uzvara...viss šis gadījums un visa šitā epopeja ap to nu nekādīgi nenāk par labu sportam.