Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Smilktens un Staņēvičs turpina ''Cape Epic'' ar 35. vietu Master grupā 3. posmā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Smilktens un Staņēvičs turpina ''Cape Epic'' ar 35. vietu Master grupā 3. posmā
Foto: Latvijas riteņbraukšanas federācija.

Trešdien Dienvidāfrikas Republikā turpinājās pasaules slavenais MTB daudzdienu velobrauciens “Cape Epic”. Trešajā posmā vienīgais Latvijas duets – Kārlis Smilktens un Normunds Staņēvičs (“www.Lothianvineyards.com”) Master grupā sasniedza 35. rezultātu.

“Cape Epic” trešdien turpinājās ar 91 kilometru garu trešo posmu. Trasē tika pievarēti kopumā 2100 augstuma metru. Distancē netrūka ne tehnisku vietu, tostarp baudāmi un sarežģīti nobraucieni un “single track” taku.

Vienīgais Latvijas duets – Kārlis Smilktens un Normunds Staņēvičs – turpināja sacensības savā līmenī. Vīru uzdevums ir godam veikt katru etapu, gūstot gandarījumu par paveikto. Abi latvieši sacenšas gan absolūtajā, gan arī Master grupā.

Trešajā posmā www.Lothianvineyards.com” pārstāvji Master konkurencē sasniedza 35. rezultātu. Kārlis un Normunds trasi pievarēja pēc 5 stundām 40 minūtēm un 41 sekundes. Savas grupas uzvarētājiem – Kregam Uriam un Endrjū Duvendžam – latvieši zaudēja 1 stundu 21 minūti un 58 sekundes. Absolūtajā ieskaitē Kārlis un Normunds ieņēma 137. vietu, kamēr uzvaras laurus plūca pasaules čempions MTB maratonā Andreas Sēvalds un čehs Martins Stošeks.

Kopvērtējumā līderi ir titulētais franču sportists Žordans Sarū ar mājinieku Metjū Bīrsu. Zēvalds un Stošeks, kuri ir otrie, atpaliek par 1 minūti un 43 sekundēm. Smilktens un Staņēvičs absolūtajā ieskaitē ir 142. kamēr Master grupā abiem 35. vieta.

Ceturtdien riteņbraucēji veiks 73 kilometru garu distanci ar 1650 augstuma metriem.

Izmantotie resursi:
Latvijas Riteņbraukšanas federācija