Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 3

Neilands Ungārijas tūres kopvērtējumā pietuvojas desmitniekam

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Neilands Ungārijas tūres kopvērtējumā pietuvojas desmitniekam
Foto: Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Latvijas izlases un “Israel Priemier Tech” komandas šosejas riteņbraucējs Krists Neilands ceturtdien Ungārijas tūrē finišēja vadošajā grupā, kurā bija 82 no kopumā 130 startējošajiem riteņbraucējiem, un tika ierindots 23. vietā. Kopvērtējumā Neilands pietuvojies desmitniekam.

Jau ziņojām, ka trešdien sākās Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) 2.1 sērijas daudzdienu sacensības "Tour de Hongrie", kur pirmajā posmā, kur bija jāveic 195km, Krists Neilands finišēja 56.vietā.

Vakar Ungārijas tūrē norisinājās otrais posms, kurā riteņbraucējiem bija jāveic 192 kilometri. Latvijas pārstāvim izdevās nopelnīt divas bonusa sekundes starpfinišā, kas ļāva viņam kopvērtējumā pēc diviem posmiem vairāk nekā simts dalībnieku vidū pacelties uz 11. vietu, tikai 12 sekundes atpaliekot no līdera.

Posmā uzvarēja “Quick Step” komandas riteņbraucējs Fabio Jakobsens, bet augstā otrā vieta Krista komandas biedram Rudijam Barbjē. Krists ir savas komandas vadošais braucējs cīņā par kopvērtējumu. Krista mērķis ir atkārtot 2019. gadā paveikto, izcīnīt uzvaru kopvērtējumā.

Kopvērtējumā vadībā ir beļģis Jens Reinders (Sport Vlaanderen – Baloise).

     [+] [-]

, 2022-05-13 15:35, pirms 2 mēnešiem
Izskatās, ka Kristam forma ir zolīda un būs gatavs lielajiem mačiem.

     [+] [-]

, 2022-05-13 17:21, pirms 2 mēnešiem
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: Izskatās, ka Kristam forma ir zolīda un būs gatavs lielajiem mačiem.
Jā, priecē, ka cīnās par desmitnieku un augstāk koovērtējumā.