Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2840, Did:0, useCase: 3

Eiropas olimpiešu vadītājam uzrāda apsūdzības lietā par nelegālu biļešu tirdzniecību

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Eiropas olimpiešu vadītājam uzrāda apsūdzības lietā par nelegālu biļešu tirdzniecību
Patriks Hīkijs
Foto: AFP/Scanpix

Uz laiku pilnvaras nolikušajam Starptautiskās olimpiskās komitejas loceklim, Eiropas Olimpisko komiteju un Īrijas Olimpiskās komitejas vadītājam Patrikam Hīkijam (71) uzrādītas apsūdzības lietā par nelegālu olimpisko biļešu tirdzniecību.

Riodežaneiro tiesas prokurors šonedēļ uzrādījis apsūdzības Patrikam Hīkijam un "THG Sports" kompānijas direktoram Kevinam Melonam. Apsūdzības ir sekojošas: biļešu piegāde reklāmas nolūkā, maldinoša reklāma, krāpšana, naudas atmazgāšana un izvairīšanās no nodokļu nomaksas. Apsūdzības uzrādītas vēl vairākām personām.

Kā jau ziņots, augusta vidū notikušā aresta laikā Hīkijs mēģināja bēgt. Kad pie viesnīcas istabas durvīm klauvēja policija, olimpiskais funkcionārs bēga uz blakus istabu, kur nesen bija uzturējies viņa dēls. Pēc aresta Hīkijam kļuva slikti, tika sniegta medicīniskā palīdzība.

Augusta beigās Hīkijs tika izlaists no Brazīlijas cietuma pret drošības naudu, taču vismaz līdz izmklēšanas beigām viņam jāpaliek Brazīlijā. Hīkijam tagad jācer, ka tiesa noraidīs uzrādītās apsūdzības, taču tāds pavērsiens nešķiet ļoti ticams.

Atgādinām, ka Eiropas Olimpisko komiteju prezidents Patriks Hīkijs guva publicitāti saistībā ar pirmajām Eiropas spēlēm, kas 2015. gadā risinājās Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku.

Izmantotie resursi:
insidethegames.biz