Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2840, Did:0, useCase: 3

Pekinas olimpiskajās spēlēs atņemtas vēl četras medaļas, tostarp divas Krievijai

Agris Suveizda

Pekinas olimpiskajās spēlēs atņemtas vēl četras medaļas, tostarp divas Krievijai
Marina Šainova
Foto: ITAR-TASS/Scanpix

Starptautiskā olimpiskā komiteja savā mājaslapā paziņoja vēl par virkni sportistu, kuru analīžu atkārtotajā pārbaudē atklātas aizliegtu vielu pēdas 2008. gada Pekinas olimpiskajās spēlēs.

Vispirms vakar tika paziņots par sešiem atklātiem gadījumiem. Pieķertas tika divas krievu svarcēlājas Marina Šainova un Nadežda Jevstjuhina, kuras svara kategorijā līdz attiecīgi 58 un 75 kilogramiem izcīnīja sudrabu un bronzu. Jevstjuhinas svara kategorijā dopinga lietošanā nu ir pieķertas pat trīs no četrām labākajām sportistēm.

Tāpat atkārtotajās pārbaudēs iekrita krievu 4x400 metru skrējēja Tatjana Firova (stafetes komandai jau iepriekš tika atņemts izcīnītais sudrabs), kā arī vēl trīs svarcēlāji – armēnis Tigrans Martirosjans, kurš svara kategorijā līdz 69 kilogramiem ieguva bronzu, kā arī moldāvs Aleksandru Dudoglo (9. vieta, līdz 69 kg) un azerbaidžānis Intigams Zairovs (9. vieta, līdz 85 kg).

Savukārt šodien Starptautiskā olimpiskā komiteja paziņoja par vēl diviem pieķertiem sportistiem. Viens no tiem ir Nigērijā dzimušais Kataras 100 metru sprinteris Semjuels Frensiss, kurš ieņēma 16. vietu, kā arī Kubas diska metēja Jarelisa Barriosa, kura kļuva par Pekinas spēļu vicečempioni.

Izmantotie resursi:
https://www.olympic.org/news/ioc-sa...
https://www.olympic.org/news/ioc-sa...

  +1 [+] [-]

, 2016-09-01 14:04, pirms 6 gadiem
Izņemot Katarieti, visus vieno post-soviet telpa, domāšana, dzīvesveids

  +1 [+] [-]

, 2016-09-01 14:15, pirms 6 gadiem
sabikas rakstīja: Izņemot Katarieti, visus vieno post-soviet telpa, domāšana, dzīvesveids
Labi jau, tik augstas kategorijas... Vienkārši sporta farmokoloģija viņus vieno, pieļauju, atšķirīga no tradicionāli Rietumos izmantojamās.

     [+] [-]

, 2016-09-01 15:07, pirms 6 gadiem
elements rakstīja: Labi jau, tik augstas kategorijas... Vienkārši sporta farmokoloģija viņus vieno, pieļauju, atšķirīga no tradicionāli Rietumos izmantojamās.
Atrod tur, kur meklē.

  +3 [+] [-]

, 2016-09-01 15:54, pirms 6 gadiem
Juris Miņins rakstīja: Atrod tur, kur meklē.
Un katarietis ar savu 16 vietu noteikti bija saraksta augšgalā