Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 3

Par regbija federācijas prezidentu atkārtoti ievēl Pilenieku, valdi vēl neapstiprina

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Par regbija federācijas prezidentu atkārtoti ievēl Pilenieku, valdi vēl neapstiprina
Aivars Pilenieks uzrunas laikā (pa labi)

LETA. Par Latvijas Regbija federācijas (LRF) prezidentu trešdien biedru kopsapulcē Rīgā atkārtoti ievēlēts Aivars Pilenieks, ziņo LRF.

"Daugavas" stadiona telpās un "Zoom" platformā tiešsaistē LRF ikgadējā biedru kopsapulcē prezidenta amatam tika izvirzīti trīs kandidāti - līdzšinējais federācijas prezidents Pilenieks, bijušais LRF prezidents Juris Silovs un pašreizējais Latvijas regbija izlases menedžeris Kārlis Vents.

Pēc tam, kad kandidāti bija atbildējuši uz biedru jautājumiem, balsojumā ar minimālu balsu pārsvaru par LRF prezidentu uz turpmākajiem četriem gadiem tika ievēlēts Pilenieks.

Latvijas Televīzijas pirmais kanāls (LTV1) ceturtdien vēstīja, ka par Pilenieku balsojuši desmit biedri, bet par Ventu - deviņi.

Kongresā piedalījās 22 no 24 balsstiesīgajiem federācijas biedriem.

Kā ziņo LTV1, pēc divām nedēļām notiks jauna kopsapulce, jo biedri neatbalstīja Pilenieka piedāvāto valdi. "Tūlīt iešu runāt ar tiem puišiem, kuri bija ''Venta'' komandā, jo kopā esam apēduši diezgan daudz pudu sāls," pēc balsojumu sarunā ar LTV1 teica Pilenieks, kurš vada federāciju kopš 2018.gada.

Tikšanās laikā LRF biedri tika iepazīstināti arī ar Revīzijas komisijas ziņojumu par 2021.gada budžeta izlietojumu, kā arī ar detalizētu atskaiti par 2021.gada finanšu darbības rādītājiem.

LRF finanšu līdzekļu izlietojums, kā arī LRF statūtu neatbilstība labas pārvaldības principiem martā varēja novest pie atzītās sporta federācijas statusa zaudēšanas.

Izmantotie resursi:
LETA