Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Čempionu kausa finālistu "Racing 92" nometnē konstatēts Covid-19

Juris Miņins
Juris Miņins

Čempionu kausa finālistu "Racing 92" nometnē konstatēts Covid-19
Parīzes "Racing 92" regbisti Foto:AFP/Scanpix

Eiropas regbija Čempionu kausa 2019./2020. gada sezonas finalisti, Parīzes "Racing 92", ir nākuši klajā ar paziņojumu, ka vairāki tās spēlētāji un kluba darbinieki ir inficējušies ar Covid-19.

Francijas regbija grands Parīzes "Racing 92", kuri šī gada Čempionu kausa pusfinālā tika galā ar iepriekšējās sezonas čempioniem Londonas "Saracens" un jau pēc pāris nedēļām plānoja beidzot tikt pie Eiropas prestižākā starptautiskā turnīra čempionu titula, šodien paziņoja, ka klubā ir konstatēti deviņi Covid-19 gadījumi. Saslimušo identitātes gan netiek atklātas.

Ar koronvīrusu gan esot saslimuši spēlētāji, kas nav pamatsastāva dalībnieki, kā arī komandas ofisa darbinieki, tajā pašā laikā klubam tagad būs jāievēro visi piesardzības nosacījumi un, iespējams, šis vīrusa uzliesmojums, ietekmēs parīziešu ceļu uz titulu.

Atgādināsim, ka Čempionu kausa fināls norisināsies 17. oktobrī, Lielbritānijā, Bristoles pilsētā. Pretiniekos parīziešiem būs Anglijas Premjerlīgas pēdējo gadu viena no veiksmīgākajām komandām, Ekseteras "Chiefs".

Jāpiebilst, ka Francijas regbijā šis nebūt nav pirmais gadījums, kad kādā no komandām tiek konstatēts Covid-19. Sezonas pirmo maču šī vīrusa dēļ nevarēja aizvadīt cits Parīzes klubs, "Stade Francais", bet pāris nedēļas vēlāk no Eiropas Izaicinājuma kausa tika izslēgta Kastras komanda (tā kā izslēgšanas spēļu turnīra maču nebija iespējams pārcelt uz vēlāku laiku), kas bija spēlējuši pret "All Pinks" un arī "saķēruši" vīrusu.

Kā arī…

- Anglijas izlases un Seilas "Sharks" centrs Manu Tuilagi atkal ir guvis savainojumu, kas viņam liks ilgāku laiku pavadīt bez regbija. Šoreiz ir savainota Ahileja cīpsla un samoāņu izcelsmes spēlētājam atlabšana prasīs aptuveni sešus mēnešus.

Jāatgādina, ka Tuilagi nav vienīgais Anglijas izlases kandidāts, kura veselības stāvoklis pašlaik uztrauc Ediju Džonsu un visu izlases personālu, jo tāpat savainojumu pirmspēdējā Anglijas čempionāta spēlē ir guvis Kortnijs Lovs.

Izmantotie resursi:
https://www.planetrugby.com/